Požymiai, kad santykiai neturi ateities

Kokios gali būti santykių perspektyvos? Jie taps patvarūs, ilgalaikiai, ar sąjunga pasmerkta žlugti? Yra ryškių ženklų, kurie byloja, jog poros laukia išsiskyrimas. Yra prasmės atkreipti į juos dėmesį, kad partneriai galėtų teisingai prognozuoti bendrą ateitį.

Kaip taisyklė santykių perspektyvą galima numatyti pagal pačius paprasčiausius ir banaliausius požymius. Jie, nors ir paprasti, bet gali labai daug ką pasakyti. Žinoma, užmezgę santykius, esame tikri, kad jie tęsis daugelį metų. Realybė, deja, yra tokia, kad žlunga net pačios stipriausios sąjungos, tačiau tai buvo galima numatyti iš anksto. Kokiu būdu? Skaitykite žemiau pateiktus simptomus.

Pašėlusios emocijos ir aistra santykių pradžioje. Gali pasirodyti, kad šie dalykai garantuoja tvirtą poros sąjungą. Tačiau daugeliu atvejų stiprūs jausmai pradiniame santykių etape lemia ganėtinai staigų santykių nutraukimą. Žmonės tiesiog iššvaisto pernelyg daug energijos ir vidinių išteklių šiai sąjungai, dėl to labai greitai pasijaučia ištuštėję.

Santykių pradžioje nėra jokių konfliktų. Ir vėl paradoksas: nekonfliktuojančios poros išsiskiria dažniau, nei kitos. Atrodytų, santykiai be konfliktų turėtų reikšti, kad žmonės gerai sutaria? Ne, konfliktų nebuvimas reiškia, kad žmonės taip ir nepajėgė tapti artimais. Tokiose porose vengiama įsileisti mylimą žmogų į savo vidinį pasaulį. Nesigilinama į partnerio mintis ir jausmus.

Idealus seksas. Intymus gyvenimas neabejotinai yra svarbi santykių dalis. Tačiau – ne vienintelė, daranti santykiams įtaką. Paprastai tie, kurie sprendžia apie savo sąjungos kokybę pagal seksualinį suderinamumą, labai greitai nusivilia. Juk labai greitai į pirmą planą išplaukia įprastas gyvenimas, rutina ir seksas porai jau nėra pagrindinis dalykas. Ir jei kitose sferose žmonėms bus sunku bendrauti, jų santykiai anksčiau ar vėliau nutrūks.

Buitiniai konfliktai. Buities niekas nepanaikino. Jis egzistuoja kaip kiekvienos poros, kiekvieno žmogaus santykių dalis. Kartais buities darbai mus slegia. Kam gali kilti mintis plauti indus po triukšmingo vakarėlio?! Ir vis dėlto, suaugęs žmogus supranta galimas namuose tvyrančio chaoso ignoravimo pasekmes. Susitvarkyti vis tiek teks, tik ne dabar, o ryte. Čia kiekvienas pasirenka sau pačiam labiausiai priimtiną variantą.

Tačiau jei partneriai ginčijasi dėl tokių dalykų, kaip: „Kas išneš šiukšles“ ir „Kas gamina vakarienę“, jų santykius vargu ar galima vadinti harmoningais. Dažnai sutinku susituokusias poras, kurios metų metus įnirtingai kariavo „buities fronte“. Paprastai tokių porų perspektyvos – ne pačios šviesiausios.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *