Požymiai, kad susitikinėjate su emociškai nepasiekiamu žmogumi

Emocinis prieinamumas – tai gebėjimas palaikyti emocinį ryšį santykiuose. Jo nebuvimą galima pastebėti dar pradinėse santykių stadijose. Yra keletas pagrindinių požymių, kurie padės suprasti, kad švaistote savo jausmus žmogui, kuris galiausiai sudaužys jūsų širdį.

Jam sunku prisiimti įsipareigojimus

Asmuo, su kuriuo susitikinėjate, atsitiktinai užsimena, kad netiki monogamija ir santuoka. O dar iš jo galite išgirsti tokius prisipažinimus, kaip: „Aš nesu sukurtas santykiams“ arba „Man nelabai sekasi santykiuose“. Jei išgirsite kažką panašaus, ilgai negalvokite ir išeikite.

Tai visiškai nereiškia, kad šis žmogus trokšta būti vienas. Jis tiesiog nori, kad viskas būtų taip, kaip patinka būtent jam. Todėl nėra prasmės laukti ir tikėtis iš jo meilės ar įsipareigojimų.

Jis jums neatsiveria

Vienas iš ryškiausių emocinio neprieinamumo požymių – kai žmogus neišsako ir neparodo savo jausmų, būdamas šalia savo partnerio. Nepaisant visų jūsų pastangų paskatinti jį atsiverti, jis visada atrodo atsitolinęs ir neleidžia sau pasakyti, kaip iš tikrųjų jaučiasi.

Pavyzdžiui, užuot papasakojęs, kokia baisi diena jam šiandien buvo, ar apie savo asmeninę krizę, jis mieliau viską laikys savyje, viską slėps po neutralumo kauke. Jeigu negalite „perskaityti“ žmogaus, su kuriuo susitikinėjate, reiškia, jis emociškai nepasiekiamas.

Juo negalima pasikliauti, kai kalba eina apie planus

Bet kokie mėginimai kurti kokius nors kokius planus su šiuo asmeniu virsta tikru košmaru. Jis arba nusišalina, sakydamas „galbūt“, arba sutinka su kažkuo, ką pasiūlėte, tačiau paskutinę minutę viską atšaukia. Tai taps realia problema, kai užmegsite rimtus santykius. Jeigu jis pasiekiamas tik tada, kai tai naudinga vien jam, tai yra akivaizdus pavojaus skambutis.

Jis neslepia, kad pyksta ant buvusių

Jis blogai kalba apie savo ankstesnius partnerius, vadina juos bepročiais, melagiais, išdavikais ir pan. Tačiau jei išgirstumėte visą istoriją nuo pradžios iki galo, vaizdas tikriausiai susiklostytų visai kitoks.

Jūsų mylimas žmogus desperatiškai bando pavaizduoti save auka, nors jis nebuvo nuoširdus su jumis, kabėdamas apie tikrąsias priežastis, kodėl iširo ankstesni santykiai.

Jis nenuoseklus

Dar vakar jis negalėjo be tavęs gyventi ir kūrė bendrus ateities planus, o po savaitės su tavimi jau nebendrauja. Be to, neatsako į žinutes ir neranda net penkių minučių susitikti. Ir taip – vis iš naujo ir iš naujo. Tai aiškiai rodo, kad negalite pasitikėti šiuo asmeniu.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *