Požymiai, kad sutikai ne savo moterį

Pirmieji santykių mėnesiai – pasaka. Tu įsimylėjęs, ji irgi, viskas gražu, romantiška, viskas nauja. Tačiau po laikotarpio, kai praleisti net vieną dieną atskirai, buvo tikra kančia, atsiskleidžia visiškai nauji ir tau nelabai malonūs dalykai. Ji pradeda kalbėti apie tai, kad su tavimi kažkas negerai, bando tave kažkaip „pataisyti”, „suremontuoti”. Kur visos tos pretenzijos buvo anksčiau – nesuprantama.

Kad nešvaistytum laiko santykiams su visiškai tau netinkamu žmogumi, būtina pastovėti po šaltu dušu ir jau atvėsusia nuo aistrų galva pagalvoti, ar išties privalai daryti tai, ko ji iš tavęs prašo. Ar tikrai tavyje esama kažko tokio nemalonaus, ką reikia būtinai pakeisti, kad jai būtų gera? Ir kai apie tai pagalvosi, gali atsitikti taip, jog suprasi, kad eikvoti laiko ir jėgų neverta. Juk visa tai, ko ji iš tavęs prašo, reiškia tik vieną – nustoti būti savimi.

Laiko tavo hobį ir pomėgius niekais

Ir apskritai – viskas, ką mėgsti yra tuščias laiko švaistymas. Pavyzdžiui, tau patinka piešti. Tu nesvajoji apie parodas, galbūt net pieši ne itin gerai, tačiau svarbiausia – tau patinka tuo užsiimti. Tai tavo būdas atsipalaiduoti, prasiblaškyti. Patreniruoti kūrybiškumą, galų gale.

Jeigu ji tvirtina, jog tai nerimta, kvaila ir apskritai tau gaunasi labai šiaip sau – verta susimąstyti. Visų pirma – tai nepagarba. Ir, kaip žinia, išklausyti nemalonius, nepagarbius žodžius iš artimo žmogaus visada būna žymiai skaudžiau, negu iš pašalinių. Galiausiai ji gali paprasčiausiai sugriauti tavo savivertę. Tau šito reikia? Nemanau. Ir, beje, tikrai neverta atsimokėti jai tuo pačiu.

Svarbu suprasti, kad hobis, pomėgiai – tai užsiėmimai, kuriems žmogus skiria laisvą nuo darbo laiką. Pomėgius kritikuojančią moterį suprasti galima nebent tuo atveju, jeigu tu nedirbi, pastoviai sėdi namuose ir nieko daugiau nedarai, išskyrus hobį. Žodžiu, pagalvok apie visa tai.

Tu jai ne prioritetas

Tiems dalykams kurie išties svarbūs, visada atsiras laiko. Sveikuose santykiuose tu jai – prioritetas, kaip ir ji tau. Tai nereiškia, kad judu turite stengtis neišsiskirti nė sekundei. Abu turite darbą, mėgstamų užsiėmimų, tačiau kartais tenka kažko atsisakyti bendram labui. Tu, pavyzdžiui, atsisakai svarbių krepšinio rungtynių transliacijos, kad galėtum skirti jai laiko. Tai – smulkmenos, tačiau būtent iš smulkmenų susideda gyvenimas. Reikia sugebėti nusileisti, kažką paaukoti. Jeigu ji šito daryti nenori – tu jai nesvarbus.

Jai nepatinka tavo kvapas

Iškart reikia pabrėžti, kad kalba eina ne apie tuos atvejus, kai apsileidi. Čia moterį kaip tik ir galima suprasti. Persistengti su išvaizda ir savęs priežiūra taipogi nevertėtų – tai byloja, jog turi problemų su saviverte. Bet jeigu jokių problemų neturi, o tavo šviežias kvapas nepatinka jai iš principo – tai ne tavo moteris. Kvaila? Nė lašo. Toks jau dalykas, toji fiziologija, ir nieko čia nepadarysi. Beje, tokie simptomai išplaukia į paviršių pirmaisiais santykių periodais, nors būna ir išimčių. Atkreipk į juos dėmesį.

Jai nepatinka tavo kūnas

Pagrindinis ir svarbiausias savo kūno kritikas esu tu pats. Tačiau ne žodžiais, o darbais. Jeigu tau pačiam kažkas nepatinka, reikia tai taisyti, o ne pliurpti apie tai. Tačiau jeigu iš esmės esi viskuo daugmaž patenkintas, o jai, pavyzdžiui, trūksta raumenų – tai ne tavo moteris.

Ji turėtų suprasti, kad ne visus išvaizdos trūkumus galima ištaisyti. O jeigu ir galima – kam to reikia? Žinoma, jeigu tu nemaloniai nutukai santykiams tęsiantis, būtina suprasti, kad tai mažų mažiausiai neseksualu, ir apskritai nesveika. Šiuo atveju jos kritika greičiau susijusi su rūpinimusi tavimi ir tavo sveikata. Bet vėlgi – jei tu iš pat pradžių buvai, švelniai išsireiškus – ne lieknas, o po pusmečio ji pasakė, jog jai tai nepatinka, iškyla klausimas: kur tu buvai ir į ką žiūrėjai visą tą laiką?

Ji tave dievina

Žvelgia tau į burną, tiesiog apmiršta, laukdama, ką pasakysi. Juk jai tavo žodžiai – kaip dangiški manai. Ir tai labai negerai, nes tokio elgesio priežastys gali būti tik dvi: arba ji visiška kvailė arba tai būdas tavimi manipuliuoti. Antruoju atveju ji pataikaus tau tam tikrą laiką, o galiausiai taip išdresiruos, kad tau visą likusį gyvenimą teks įrodinėti jai savo „kietumą”. Jei pastebėjai šį simptomą, laikas susimąstyti. O jei tau šito visgi reikia – ar nebus tai poreikis turėti mamytę, kuriai visą laiką norisi šaukti: „Žiūrėk, kaip aš moku!”

Ją domina kalbos, o ne darbai

Judu plepate su ja tarsi dvi draugės, ir abiem gerai. Jos nejaudina tavo veiksmai, sugebėjimas priimti sprendimus sudėtingose situacijose. Tau to ir pademonstruoti nėra kada. Nors iš tikrųjų viskas turėtų būti atvirkščiai.

Jei moteris mato vyrą kaip patikimą žmogų, kuriuo galima pasikliauti bet kokioje situacijoje, tai ji visų pirma vertins jį už jo poelgius. O jeigu jai patinka leisti su tavimi laiką tik kaip su geru pašnekovu – ji greičiausiai neplanuoja nieko rimto. Vienas iš požymių, kad esi jos „draugė” – judu retai užsiimate seksu.

Visi šie požymiai – ne aksioma. Būna labai nevienareikšmiškų situacijų. Svarbiausia – sugebėti nustumti į antrą planą emocijas, kad galima būtų pažvelgti į situaciją blaiviai. Jeigu tave kažkas neramina santykiuose su drauge – nusiimk rožinius akinius ir išsiaiškink, kas tarp jūsų vyksta.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *