Prarasite tuos, kurie šalia jūsų, jei galvosite apie tuos, kurie išėjo

Žinau, kad jums sunku. Žinau, kaip sunku gyventi be žmogaus, kuris kažkada buvo jūsų gyvenimo dalis. Be to žmogaus, kuris, jūsų manymu, turėjo būti greta visada.

Aš žinau, ką reiškia gyventi, išsiskyrus su brangiu žmogumi. Bet jūs negalite nuolat apie tai galvoti, visą laiką kviesti išėjusius atgal. Negalite nuolat viltis, jog viskas sugrįš. Galų gale, jei žmogus nori būti jūsų gyvenime, jis jame bus. Nepaisant jokių aplinkybių. Padarys viską, ką gali, ir netgi daugiau, kad neprarastų jūsų. O jeigu jis to nedaro reiškia, jam jūsų nebereikia.

Tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte pradėti jo nekęsti. Priešingai, prisiminkite tik tai, ką gero ir gražaus jis atnešė į jūsų gyvenimą. Prisiminkite su lengvu liūdesiu ir šilta šypsena – juk visa tai išties buvo, ir jūs buvote laimingi. Nemėginkite jo ištrinti iš galvos ir širdies, nesukite galvoje užstrigusios jo kažkada pasakytų žodžių plokštelės. Nereikia gyventi nuoskaudomis. Ne jo, ne jus palikusio žmogaus labui, o dėl savęs. Nes jūs – pasilikote.

Mylėkite tuos žmones kitaip – kaip tai, ko būta gyvenime, ir kas daugiau niekada nepasikartos. Būkite dėkingi už pamokas, kurias jie jums davė. Palinkėkite jiems gėrio kaskart, kai apie juos galvojate. Bet nesistenkite jų sugrąžinti.

Jei žmonės išėjo iš jūsų gyvenimo, nes nenorėjo ar nesugebėjo įvertinti, mylėti, būti su jumis – nekvieskite atgal, nelaukite su viltimi, kad sugrįš. Neprašykite daugiau, negu jie gali duoti šiuo momentu, tai beprasmiška. Palinkėkite jiems susigaudyti savyje. Palinkėkite jiems augti. Jie turi savo Kelią ir savo Kelionę, ir jūs jau nesate to dalis. Būtina suprasti, jog tai yra absoliučiai normalu.

Dėl to, užuot galvoję apie išėjusius žmones, sutelkite dėmesį į tuos, kurie liko. Kurie jus vertina ir gerbia. Į žmones, kurie yra verti jūsų meilės. Sutelkite dėmesį į žmones, kurie suteikia jėgų, padeda jums tobulėti ir jaustis laimingais.

Apsidairykite aplinkui: yra daugybė žmonių, kuriems reikia jūsų meilės. Ir jie tai įvertins, supras, kad jiems nepaprastai pasisekė. Jus supa žmonės, kurie tiksliai žino, kad nori būti greta jūsų. Šie žmonės nedvejoja ir neabejoja – jie yra tikri, kad jiems reikalingi būtent jūs ir įrodo tai kiekvieną dieną. Nelaikykite jų savaime suprantamu dalyku. Nepraraskite ryšio su tuo, ką turite, vaikydamiesi to, ko daugiau niekada nebebus.

Patikėkite, pražiopsosite išties be galo svarbius dalykus, jei ir toliau gyvensite tuščiomis viltimis, nuoskaudomis, jei toliau lauksite tų, kurie išėjo. Jūsų praeitis pavogs dabartį ir ateitį. Negyvenkite prisiminimais – tai išgalvotas gyvenimas. Gyvenkite realų, vienintelį tikrą gyvenimą. Neužsisklęskite savyje ir neslėpkite nuo to, ką turite ir kas jūsų dar laukia.

Atverkite save pasauliui, leiskite jam užpildyti atsiradusią tuštumą naujais žmonėmis, nauja patirtimi ir nauju džiaugsmu. Tokių galimybių sulig kiekviena diena bus vis daugiau. Tiesiog nustokite galvoti apie tuos, kurių nebėra. Vietoj to, apkabinkite tuos, kurie pasiliko. Jiems reikia jūsų, o jums reikia jų.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *