PRICER.LT PREKIŲ PALYGINIMAS: FIN CARRE 74% ŠOKOLADAS PRIEŠ PERGALĖ 72% ŠOKOLADĄ. KIENO PUSĖJE PERGALĖ?

Atėjo laikas pasisaldinti gyvenimą, paragausime juodojo šokolado – Lidl Fin Carre 74% Extra Dark šokoladas ir Pergalė Dark 72% šokoladas

Kainos

Kainos lentynose labai įvairios, bet lyginsim mažiausias neakcines.

Lidl Fin Carre 74% Extra Dark šokoladas 100g                           0,99 EUR

Pergalė Dark 72% šokoladas 100g                                                 1,45 EUR

Mažiausia neakcinę kainą aptikome, kaip nekeista Rimi – taigi Pergalė šokoladas už Fin Carre  yra brangesnis 0,46 EUR arba 46%. Visai reikšmingas skirtumas.

 

Sudėtys

Žiūrime sudėtis – kas ten įdomaus. Lidl Fin Carre turi daugiau kakavos sausųjų medžiagų, kas ir deklaruojama etiketėje. Be to Fin Carre yra pagamintas iš kakavos masės, o Pergalė iš trintos kakavos. Pergalėje daugiau emulsiklių – papildomai įdėtas poliglicerolio poliricinoleatas, arba E476, nekenksmingas, greičiausiai naudojamas, kad sumažinti kakavos sviesto kiekį, tai yra atpiginti brangesnį gaminį.

Poliglicerolio poliricinoleatas http://www.konservantai.lt/e476-poliglicerolio-poliricinoleatas

Maistingumo deklaracija 100 g. Daugiausiai kilo kalorijų turi Fin Carre 571 kcal, Pergalė – 558 kcal. Fin Carre daugiau riebalų 42 g, tame tarpe sočiųjų riebalų rūgščių 26 g, Pergalė 41 g ir 25 g atitinkamai. Fin Carre mažiau angliavandenių, tame tarpe cukrų 32 g ir 26 g, Pergalėje daugiau 33 g ir 27 g atitinkamai. Fin Carre yra daugiau baltymų 9,9 g, Pergalė mažiau – 8,4 g. Druskos daugiau turi Fin Carre – 0,02 g, Pergalė mažiau nei < 0,01 g.

Pagal sudėtį ir maistingumą abu šokoladai labai panašūs. Taigi viską lems skonis.

Išvaizda, kvapas, skonis

Atidarom, uostom, laužom, ragaujam. Pirmas skirtumas – Fin Carre plytelė yra plonesnė, todėl šokoladas atrodo didesnis už Pergalė, nors abu yra 100 g. Spalva nesiskiria – kakavos kiekio skirtumas nėra didelis. Abu gaminiai maloniai kvepia šokoladu. Skonis – mūsų keli degustatoriai skirtumo nepajuto – kai kam tik labiau patiko traškinti plonesnį Fin Carre šokoladą, bet tai nereikšmingas skirtumas.

Vertinimas

Vertinimas. Produktai visiškai panašūs, tačiau Fin Carre turi daugiau kakavos, mažiau emulsiklių ir 46% mažesnę kainą, o tai, jeigu per savaitę sutriauškinate plytelę šokolado, sutaupys apie 24 eurus per metus arba galėsite suvalgyti 24 plytelėm daugiau.

Papildoma informacija:

Išsami informacija apie visą atliktą kainų tyrimą ir kainų tyrimo metodologiją pateikiama https://pricer.lt/posts/525-pricerlt-prekiu-palyginimas-fin-carre-74-sokoladas-pries-pergale-72-sokolada-kieno-puseje-pergale

Daugiau informacijos:

Pricer.lt maisto krypties vadovas

Petras Čepkauskas

Tel.: 868512156

petras@pricer.lt

www.pricer.lt

 Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *