Pirmaeilis moters uždavinys – būti laiminga

Kai moteris laiminga, laimingi visi aplinkui. Ji užkrečia laime ir traukia kaip magnetas. Norisi būti šalia, norisi būti kuo arčiau, greta jos ir saulė ryškiau šviečia, ir gyvenimas nusidažo naujomis spalvomis. Ji užkrečia visus aplinkui savo pozityvu, palieka po savęs besišypsančius žmones, sušildo visus savo šiluma. Argi galima nesvajoti apie tokią moterį-saulę?

Tik būnant laiminga galima kažkam kažką duoti ir efektyviai padėti. Sudėtinga duoti kitam tai, ko šiuo metu pati neturi. Tokioje situacijoje belieka tik imti. Gydytis žaizdas tuo, ką paėmei iš kitų, o tai jau neturi nieko bendro su balansu ir harmonija. Visą laiką vien imti ir nieko neduoti neįmanoma.

Kai moteris pamiršta save ir galvoja vien apie kitus, stengdamasi padaryti juos laimingais, laikui bėgant ji taps nelaiminga, praras save, pamirš savo svajones, ims nepaisyti savo vertybių, o ir savęs pačios. Nerealizuos viso savo potencialo. Dėl to taisyklė paprasta: ir pradžių laiminga pati, o jau paskui visi kiti, iš pradžių pasirūpinu savimi, o jau paskui visais kitais.

Būti laiminga – naudinga. Kuo daugiau tavyje energijos, tuo daugiau gerovės, o kuo daugiau laimės, tuo daugiau energijos. Be to, laimė pastoviai generuoja vis naujas ir naujas džiugias ir malonias emocines būsenas, pritraukia tokius pat besidžiaugiančius ir laimingus žmones, kurie yra patenkinti savo įdomiu gyvenimu, kuriems norisi pasidalinti savo laime lygiai taip, kaip ir tau pačiai, kai jautiesi laiminga.

Visi reikalai laimės būsenoje sprendžiasi šviesos greičiu, svajonės pildosi žymiai greičiau, požiūris į gyvenimą darosi lengvesnis.

Kaip rodo tyrimai, laimingų mamų vaikai irgi tampa laimingais žmonėmis, ypač dukterys. Dėl to verta tapti laiminga bent jau vardan savo vaikų ateities.

Kai moteris laiminga, joje praktiškai nesigamina streso hormonai, o tai reiškia, kad ji pajaunėja, atsistato imuninė sistema, susitvarko moteriška lytinė sistema ir tampa sveikesnis apskritai visas organizmas.

Laimės būsenoje lengva priimti teisingus sprendimus. Teisingus – tai reiškia korektiškus savo pačios atžvilgiu. Tai sprendimai, kurie dar labiau padidins laimės kiekį.

Kai esame laimingos, ištaisome daugumą traumuojančių, iš tėvų paveldėtų scenarijų ir elgesio modelių, darome atitinkamą įtaką artimiesiems.

Laimingoms atsiveria visos durys, atsiskleidžia naujos galimybės, nes pasaulis myli žmones, kurie gyvena su juo tuo pačiu ritmu.

Laimės būsenoje sustiprėja orumo ir savo vertės jausmai.

Laimingi žmonės trokšta kurti, jų vaizduotė dirba pilnu pajėgumu, o pasąmonė sugeba pagauti iš aplinkos originalias idėjas ir jų įgyvendinimas duodasi lengvai ir tarsi savaime.

Kai moteris laiminga, jai nesinori kontroliuoti vyro ar santykių, ji myli visus ir viską aplinkui, dėl ko pagerėja santykiai su vyru ir aplinkiniais.

Laiminga moteris labai patraukli. Buvo atliktas eksperimentas su moterų nuotraukomis, jose moterys buvo nufotografuotos įvairiose būsenose. Moterys iš tų portretų jautė pačias įvairiausias emocijas, tuo pat metu mėgindamos šypsotis, tačiau vyrai išskyrė būtent realiai laimingas, fiziškai jos buvo jiems patraukliausios. Kalba greičiausiai eina apie elementarų instinktą. Jeigu moteris laiminga, ji efektyviai rūpinsis palikuonimis ir palaikys ramią, komfortišką atmosferą namuose.

Dėl to, prieš įklimpdamos į negatyvius pergyvenimus ir neigiamas mintis, gerai pagalvokite, ko neteksite jūs ir ko neteks pasaulis. Ar verta į visa tai veltis? Pergyventi emocijas, savaime aišku, labai svarbu, tačiau pasitaiko užsiciklinimų, kai moteris pastoviai renkasi negatyvias emocijas. Užuot užsiciklinusios ties problema „Kodėl jis man neskambina?”, geriau pasistenkite tiesiog čia ir dabar tapti bent lašelį laimingesne – bet kokiais jums prieinamais būdais.

Mes, žinoma, ne robotai ir pastoviai laimingi būti negalime. Tačiau to ir nereikia. Pakanka iškelti savo laimę į pirmą planą bet kokiose gyvenimo situacijose. Tada ir visa kita susiklostys kuo puikiausiai.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *