Gyvybiškai svarbūs saldumynai

Pastaruoju metu tapo madinga atsisakyti cukraus. Visiškai. Daugelis įsitikinę, kad tai kenksminga ir nieko gero žmogaus organizmui neduoda. Tačiau taip nėra.

Gamtinis elementas – sacharozė, kuri susidaro uogose, vaisiuose ir daržovėse, yra gyvybiškai svarbi tinkamam visų žmogaus organizmo ląstelių funkcionavimui. Nutraukus šio natūralaus elemento „tiekimą“, bus sutrikdyti visi vidiniai organizmo procesai, o tai, žinoma, neigiamai paveiks sveikatą.

Patekęs į kūną, cukrus skyla ir virsta gliukoze, kuri yra būtina ląstelėms aprūpinti energija. Todėl cukrus, pasak daugumos ekspertų, turi būti įtrauktas į kasdienę žmogaus mitybą. Tiesa, reikia atkreipti dėmesį, kad jo paros norma neturėtų viršyti 60 gramų.

Mokslininkai iš Lenkijos drąsiai pareiškė, kad žmogus tiesiog negali gyventi be cukraus. Jie tai paaiškino tuo, kad be sacharozės žmogaus organizmas negalės normaliai palaikyti, pavyzdžiui, kepenų, smegenų ir nugaros smegenų darbo ir apskritai praras stabilų funkcionavimą.

Štai kodėl saldumynai yra tiesiog gyvybiškai svarbūs.

Tiesa, verta suprasti, kad mūsų organizmui taip reikalingo cukraus reikia gauti iš „teisingų saldumynų“: uogų, daržovių ir vaisių. Nors torto gabalėlis, saldainis ar pyragaitis, suvalgytas kartą ar du per savaitę, taip pat didelės žalos neatneš.

oNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.