Reikšmingi pokyčiai ir likimo vingiai: žiemos horoskopas visiems Zodiako ženklams

Žiemos sezonas jau savaime įneša įvairių permainų į žmogaus gyvenimą. Tenka prisitaikyti prie ne visada palankių oro sąlygų, sumažėjusios saulės šviesos, maksimaliai pasilinksminti per šventes ir atkakliai padirbėti, kai jos pasibaigs. Ko dar tikėtis kiekvienam Zodiako ženklui iš šios žiemos?

AVINAS

(03 21–04 20)

Žiema Avinui prasidės susitikimais su senais draugais, giminaičiais, kurie galbūt gyvena kituose miestuose. Būtinai skirkite laiko su jais pabendrauti, nors prieššventinės dienos žada būti įtemptos darbų prasme. Tačiau 2023 metų pradžioje gaėsite tikėtis darbo sąlygų pagerėjimo.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Turite būti labai atsargūs , jei sumanėte investuoti į kai kuriuos projektus. Reikalaukite garantijų ir nepasitikėkite nepažįstamais žmonėmis. Priešingu atveju žiema gali atnešti milžiniškų nuostolių. Bet kuriuo atveju protingiausia dabar apsisaugoti ir pagalvoti apie gerą finansinę pagalvę.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai yra iš tų ženklų, kurie bene stipriausiai pajus žiemos laikotarpio pokyčius. Jie gali pakeisti savo veiklos sritį ir pomėgius. Tačiau tai padės atrasti naujus horizontus ir paspartinti savo asmeninę raidą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys šią žiemą gali tikėtis daug romantikos, juolab kad tai yra jo stichija. Nebijokite pasimatymų, net jei neseniai patyrėte išsiskyrimą. Yra galimybė sutikti sau likimo skirtą asmenį ir pakeisti savo šeimyninę padėti – tapti vedusiu arba ištekėjusia.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

O Liūtui šią žiemą kai kurie pokyčiai, daugiausia susiję su asmeniniu gyvenimu, pasirodys gana neigiami. Esami santykiai gali nutrūkti, o viltys. Kad pavyks juos sureguliuoti, žlugti. Jei nenorite susidurti su tokia nemalonia situacija, žiemos pradžioje pasistenkite ramiai išsiaiškinti probleminius momentus su partneriu.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė – dar vienas Zodiako ženklas, kurio laukia reikšmingi pokyčiai. Galbūt dar nesate pasiruošę tam, ką jie atneš, bet vis tiek jų išvengti nepavyks. Kai kurie šio Zodiako ženklo atstovai pakeis savo gyvenamąją vietą ar darbą, gali net išsikelti į kitą miestą. Jei tai neišvengiama, tuomet geriau išjungti vidinį pasipriešinimą ir pasistengti lanksčiai prisitaikyti prie naujų aplinkybių.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės gali netikėtai sutikti žmogų, kurio seniai nematė, arba artimieji atvyks jų aplankyti. Susitikimų virtinėje ir šventiniame šurmulyje svarbu nepamiršti pasirūpinti savo sveikata. Patartina neignoruoti negalavimų, kitaip daug laiko ir lėšų šią žiemą teks skirti gydymuisi. Geriau sąmoningai užsiimti sveikatos stiprinimu ir ligų profilaktika.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Daugelis šio Zodiako ženklo atstovų šventes bus priversti švęsti ne su šeima ar sielos draugu. Kai kam teks šią žiemą išvykti ilgesniam laikui. Vienatvės ir nerimo jausmas gali užklupti jus net triukšmingų linksmybių įkarštyje. Numaldyti ilgesį padės dažni artimųjų skambučiai ir malonūs žodžiai.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią žiemą Šaulio gyvenime įvyks kai kas įdomaus, ką jis iš pradžių gali suvokti kaip likimo smūgį, bet labai greitai supras, kad jis tiesiog ištraukė laimingą bilietą. Džiaugsmingas įvykis pakiš idėją, kur žengti toliau ir ko dar siekti.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui 2022–2023 metų žiema žada patirties ir naudingų įgūdžių kaupimą pasirinktoje veikloje. Tapsite tokiu aukšto lygio darbuotoju, kad dėl jūsų varžysis įmonės. Kad ir kokie pokyčiai įvyktų, atminkite, kad jie bus į gerą, todėl nereikia nieko išsigąsti.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio laukia konfliktinės situacijos šeimos santykiuose. Net patys artimiausi gali nesuprasti ir nepritarti jūsų požiūriui, atsiras gili praraja tarp skirtingų kartų. Reikės skubiai taisyti šeimos santykius savarankiškai, derėtis, aiškintis, ieškoti kompromisų, reikalui esant, net kreiptis pagalbos į specialistus

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Tik vienas Zodiako ženklas šią žiemą bus stabilus – tai Žuvys. Šis metų sezonas joms nieko grandiozinio neatneš. Tačiau dėl to jos gali pradėti rimtai nuobodžiauti ir ieškoti priekabių šeimoje. Norėdami atskiesti pilką kasdienybę, galite nuspręsti radikaliai pakeisti išvaizdą ar bent jau garderobą. Dar ir namų pertvarkos bei interjero atnaujinimas išeitų į gerą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *