Santykiai kartais sudūžta kaip automobiliai. Ir jų jau nesutaisysi

Ne viską galima pataisyti. Ir ne visada. Ne visada ir ne viskas priklauso nuo abipusių pastangų.

Net jei abi pusės dėjo visas pastangas, kad viską ištaisytų ir pagerintų. Dėjo pastangas, kad viską sutvarkytų ir pradėtų iš naujo, iš naujos eilutės… Jei abi pusės buvo suinteresuotos susitaikymu. Norėjo, kad draugystė ar meilė vėl sugrįžtų…

Tačiau kartais santykiai sudūžta kaip automobilis per avariją. Aparatas neremontuotinas, – pasako mums servise. Stenkis kiek nori, gali sukimšti begalę pinigų, tačiau automobilis – neremontuotinas.

Ir esmė ne nuoskaudose, ne atleidime. Ne gebėjime pamiršti ir suprasti.

Viskas jau pamiršta, suprasta, už viską atleista. Ir sava kaltė visiškai pripažinta. Nebėra šioje situacijoje prie ko prisikabinti nei psichologui, nei nuoširdžiam patarėjui – nėra ko patarti, nebėra kaip padėti. Apie viską, kas nutiko, buvo nuoširdžiai pasikalbėta, viskas jau aptarta. Tik kokia prasmė?

Du avarijos dalyviai sukinėjasi aplink sudužusius automobilius, abu dėl visko susitarė, tačiau automobiliai – neremontuotini. Tinka nebent atsarginėms dalims.

Taip ir su santykiais. Pats liūdniausias dalykas, koks tik gali nutikti. Barnis, nuodingi žodžiai, žemas poelgis, neištikimybė – tai tarsi mūsų aprašyta avarija. Ir gali atsitikti, kad santykiai bus neremontuotini. Absoliučiai.

…Nors iš pradžių, žinoma, tikiesi. Kol dar nesuvokei viso netekties sunkumo…

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *