Santykiams užtenka, kad išmintinga moteris įvertintų tik vieną vyro savybę

Mums svarbu patikrinti suderinamumą. Kokie pomėgiai, interesai, statusas, pajamos ir kt. Visa tai labai svarbu, tačiau byloja tik apie tai, jog šis žmogus atitinka jūsų lygį ir gali tapti tinkamu kandidatu. Bet ar tai suteiks jums absoliučią garantiją? Ne. Daugeliui net nesinori apskritai tikrinti visų tų dešimčių parametrų. Tai labai nuobodus ir varginantis darbas.

Tačiau išmintingos damos elgiasi žymiai paprasčiau. Jos žiūri tik į vieną parametrą. Žinoma, jei kalba eina apie šeimos kūrimą, apie pačius rimčiausius ketinimus. Lengvai vienos dienos pažinčiai to nereikia.

Taigi, išmintis slypi tik viename punkte – garantuotame patikimume.

Štai taip viskas paprasta, įsivaizduojate? Nebereikia jokių sudėtingumų. Tiesiog pasižiūrite į tai, ar pajėgus vyras būti patikimu.

Šitaip vyras įvertinamas iškart pagal kelis parametrus. Ar laikosi duoto žodžio, ar yra pasirengęs padėti finansiškai, atlikti buities darbus ir pan. Jums nereikia jo nuostabių plaukų, mėlynų akių ar kažko panašaus. O kam?

Jūs norite šeimos, jums reikia vyro ir jūsų vaikų tėvo. O ne viršelio. Kad ir kaip keistai tai skambėtų, kalbant apie vyrus.

Bet daugelis merginų žiūri būtent į tai. Ir ką tai joms duos? Nieko. Netgi panašūs pomėgiai nieko neduoda. Taip, labai malonu praleisti laiką. Tačiau kokia tame prasmė, jei žmogus yra neatsakingas?

O patikimumas – jūsų saugumo garantas. Viskas priklausys tik nuo to, tenkina jus tai, ar ne.

Aš neagituoju tekėti už nuobodžių, šykščių ir nuobodžių žmonių. Kalba eina ne apie juos. Tiesiog reikia pažvelgti giliau ir toliau.

Su patikimu žmogumi pasistatysite namą, auginsite vaikus. Čia ir slypi visa išmintis. Juk tai paprasta ir aišku. Nereikia nieko komplikuoti.

Jis laikosi duoto žodžio? Puiku, verta įsižiūrėti atidžiau. Štai ir viskas. Nieko sudėtingo.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *