Santykių pamokos, kurias būtina išmokti, sulaukus 35-erių

Išmok priimti kitų žmonių „Ne”

Pavyzdžiui, skambini žmogui, pasiūlai susitikti, tačiau vietoje žinutės su jo „Taip” negauni apskritai jokio atsakymo. Ką tai galėtų reikšti? O viskas labai paprasta – tu tam žmogui neįdomi. Niekada nepamiršk, kad vyras visada skirs tau laiko, jeigu tu jam išties patinki. Geriau įsimink šitą pamoką dabar, kad nebūtų skaudžių klaidų ateityje.

Pamiršk ilgus atsisveikinimus

Nemanipuliuok vyriškiu, ypač, kai nori išsiskirti. Tai ne tavo vaidmuo ir ne tavo pozicija. Kodėl? Viskas paprasta – jeigu jis pats norės išeiti, tai tu niekaip jo nesustabdysi, ypatingai ašaromis. Dėl to nereikia ilgų atsisveikinimų. Išmok būti stipria ir priimti situaciją tokią, kokia ji yra.

Nebūna absoliučiai ištikimų žmonių

Nereikia manyti, kad tavo vyriškis – tikras angelo įsikūnijimas. Jis gali elgtis pačiais įvairiausiais būdais, juk gyvenime visko pasitaiko, o ir vidutinio amžiaus krizės dar niekas nepanaikino. Tu, visgi, gali tą krizę sušvelninti, jei būsi išmintinga žmona. Kaip nenusmukti vyro gyvenime į antrą planą, galima pasiskaityti specialiai tam skirtuose straipsniuose.

Santykiai ir santuoka – visiškai skirtingi dalykai

Ką tai reiškia? Nereikia manyti, jog visi vyrai vienodi. Pirmas dalykas – kol vyras netaps brandžia asmenybe – jis nesituoks. Antra – nenorėti santykių ir nenorėti santuokos – skirtingi dalykai. Tavo uždavinys – išmokti atskirti, kuris vyras svajoja apie šeimą, tačiau tam kol kas nepasiruošęs, o kuris nieko nenori ir neplanuoja.

Pasikliauk intuicija

Kai kurios moterys daro didelę klaida, pasikliaudamos proto, o ne jausmų balsui. Šitaip sukuriama nemažai šeimų, kurios dažniausiai labai greitai subyra. Ką daryti? Priimti sprendimus, remiantis asmeniniais jausmais, intuicija.

Nesistatyk sau oro pilių

Mane visada stebina damos, kurios svajoja apie gražų, raumeningą vyruką, nors pačios nesugeba numesti poros nereikalingų kilogramų. Brangioji, stebuklai vyksta tik pasakose, o mes gyvename realiame pasaulyje ir kad gautume kažką gero, turime būti to vertos. Turėdama tai galvoje, pagalvok, ką reikėtų pakeisti savyje, kad galėtum būti greta svajonių vyro.

Tau 35-eri ir vis dar viena?

Aiškini visoms draugėms, kaip nuostabiai jautiesi viena, pasakoji, jog tau nereikalinga šeima, o pati valandų valandas kiurksai pažinčių tinklapiuose ir reguliariai su kuo nors susitikinėji. Kam tu meluoji? Sau? Galbūt vertėtų pagaliau prisipažinti, jog tau norisi šeimos? Sunku pripažinti savarankiškai – užsirašyk pas psichologą ir susitvarkyk savo tarakonus galvoje.

Pasimatymas – tai dar ne piršlybos

Kažkas pakvietė į pasimatymą, o tu jau leki paknopstomis, net negalvodama, kaip apsirengti, kaip reikės elgtis? Atsipalaiduok, anaiptol ne visi vyrai kviečia į pasimatymą, turėdami konkretų tikslą – tai faktas. Svarbiausia – jo nepamiršti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *