Protingų ir išmintingų moterų taisyklės

Kodėl protingos moters gyvenime tiek daug neteisybės ir kaip iš protingos pereiti į kategoriją „išmintinga ir laiminga”?

Jos rytas prasideda nuo Saulės pasveikinimo pagal Surja Namaskar arba Tai-či mankštos. Šie pratimai stiprina sveikatą ir praskaidrina protą. Be skaidraus proto – nei per kur!

Ji turi aukštojo mokslo diplomus plius neseniai pradėjo mokytis trečios užsienio kalbos – įsivaizduojate, kiek įvairiausių žinių gali susiplakti galvoje, jeigu proto skaidrumo neįjungsi? Pasikalbėti su ja galima apie ką tik norite: apie socioniką, nespalvotą itališką kiną, XIX amžiaus kompozitorius ir Indijos guru. Ji žino viską. Geriausiu atveju turi protingą draugą, kuris mano, kad šeima – tai praeities atgyvena. „Atavizmas” – štai kaip jis tai vadina. Ir neįmanoma paprieštarauti, išsilavinimas neleidžia. Ji negali apsibliauti, kaip kokia Marytė iš pirmo aukšto: „Noriu vaikučio!” Juk ji turi protą, išsiauklėjimą ir, vadinasi, kitas vertybes.

Paradoksas, bet savo proto ji negali konvertuoti į pinigus. Jos darbas tikriausiai įdomus, tačiau visiškai nepinigingas. Tačiau keistu būdu ji įsigudrina keliauti po pasaulį ir pastoviai sėdi kavinėse.

Dabar yra toks labai populiarus žymaus psichologo treningas: „Kodėl aš tokia protinga, o gyvenu kaip kvailė?” Skamba grubiai, o ir pats treningas – ne kažin kas. Tačiau pavadinimas – kaip pirštu į akį.

Taigi – kodėl protingos moters gyvenime tiek neteisybės ir kaip iš protingos pagaliau tapti išmintinga ir laiminga?

Žemiau pateikiamos charakteristikos, būdingos išmintingos moters elgesio modeliui.

1. Išmintinga moteris tikriausiai šiandien irgi atliko Tai-či pratimus, tačiau ji tuo pat metu nepamiršo pasidaryti šukuoseną ir pasidažyti blakstienas.

2. Išmintinga moteris beveik visada ramios ir geros nuotaikos. Nežiūrint į ekonomikos krizę ir pasaulio geopolitiką. Jos niekada nepamatysi mitinge su transparantu. Toks pats ramus požiūris ir į šeimą. Išmintinga moteris nekovos su anytos įtaka ir savarankiškumo tėvų atžvilgiu. Ji užsiims savo reikalais ir darys tai, ko jai reikia, niekam nieko neaiškindama ir negadindama su niekuo santykių.

3. Išmintinga moteris – visų pirma yra mama, žmona, dukra, o jau paskui parduotuvės direktorė, vyriausioji redaktorė ar prokurorė. Darbas jai svarbus, bet ne pirmoje vietoje. Greičiau darbas – tai jos pratęsimas. Tuo tarpu protingai moteriai darbas – aukščiau visko. „Vykdydama savo misiją” – taip ji tai vadina – ji gali sutraiškyti visus aplinkui. Bendradarbiauti su ja įmanoma tiktai tuo atveju, jeigu JAI kažko iš jūsų prireikia. Ir jokiu būdu ne atvirkščiai. Kitaip priplos kaip plentvolis savo intelektu.

4. Protinga moteris piktinasi iki širdies gelmių kaimynų, kolegų, pažįstamų bukagalviškumu ir kitomis neigiamomis savybėmis. Iš visų jėgų stengiasi atverti jiems akis. Parodyti, kad gyventi reikia ne kaip avinams, o kaip asmenybėms. Kaip Žmonėms! O štai išmintinga moteris nepradės perdarinėti aplinkinių žmonių ir viso pasaulio apskritai. Ji priims kitus tokiais, kokie jie yra ir greičiau jau pradės pati keistis.

5. Išmintinga moteris niekad nepradės detalių tyrimų ir kaišioti visiems panosėn faktų, liudijančių, jog ji yra teisi. Ji paprasčiausiai žino, kad laimingas yra ne tas, kuris teisus, o tas, kuris laimingas.

6. Išmintinga moteris niekada nesiteisina. Galbūt ji padarė klaidų, tačiau sugebėjo susitaikyti pati su savimi ir nuėjo toliau. Priešingą lytį ji traukia savo vidine būsena. Išorė, protas, amžius, socialinė padėtis, atlyginimas – visa tai antriniai dalykai. Ji traukia savo būsena – mokėjimu mėgautis savimi ir gyvenimu. O štai protinga moteris greičiausiai per pasimatymą elgsis kaip per interviu priimant į darbą. Teisinsis ir aiškins, kodėl ji išsiskyrė su ankstesniu vyriškiu, ims vardinti savo stipriąsias puses.

7. Išmintinga moteris nelaukia meilės, ji pradeda pati mylėti. Pamilti kitą žmogų galima tiktai tada, kai jautiesi pilnaverte. Ji mėgaujasi gyvenimu: poilsiauja paplūdimyje, šoka tango ir dirba, jausdama malonumą. O meilė, kaip sakoma, pati tave susiras.

8. Išmintinga moteris nestoja socialiniame tinkle į grupę „Vyrai – ožiai” ir nesako „visi jie tokie…” Ji supranta, kad vyrai skirtingi ir kad kiekviena moteris turi tokį vyrą, kurio jai reikia.

9. Išmintingos moters neįžeidžia vyro siekis būti lyderiu. Ji susikuria savo pasaulį ir pakviečia vyrą būti to pasaulio direktoriumi. Tačiau širdies gilumoje žino, kad sukūrė tą pasaulį ji pati. Su protinga moterimi šioje sferoje, kaip visada – sudėtinga. Ji pasisako už teisingumą. Kad išsiaiškintų, kas šeimoje svarbiausias, ji pasodins vyrą prie derybų stalo ir pradės aiškintis, kas gauna didesnę algą. „Aš gaunu 2000, o tu – 1000, vadinasi mano balsas 50% svaresnis”.

10. Išmintinga moteris nekritikuoja. Ji moka kalbėti, išsaugodama savo pačios orumą ir nežemindama pašnekovo. Protinga gi moteris yra nekantri, ji iš karto nori pamatyti rezultatą. Iškart nori būti laiminga. Ką reikia dėl to nuveikti? Savaime aišku – nurodyti vyrui jo klaidas ir duoti penkias minutes jų ištaisymui.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *