Santykių problemos

Svarbiausią vaidmenį santykiuose dažniausiai vaidina neišmanymas kaip juos kurti. Viskas prasideda nuo mažų klaidelių, visa tai perauga į rimtus konfliktus ir baigiasi skyrybomis.

Klaidos gali būti, pavyzdžiui, tokios:

  • Neteisingai pasirinktas partneris;
  • Vyriška ir moteriška psichologija.
  • Santuoka ir tolimesnis santykių vystymasis;
  • Šališkas požiūris į pareigas iš abiejų poros pusių;
  • Šeimos problemų sprendimas.

Vardinti galima ilgai. Čia paminėjome pagrindines problemas. Dabar panagrinėkime kiekvieną iš jų atskirai, o taip pat daromas klaidas.

Teisingai pasirinktas partneris

Kaip teisingai pasirinkti partnerį? Skamba nemaloniai, toks jausmas, tarsi parduotuvėje pasirinktume prekę. Tačiau pažvelgus iš kitos pusės, mes išties turėtume labai atidžiai įsižiūrėti į kandidatą. Kai žmonės įsimyli, jie kažkodėl nesusimąsto, kas čia per žmogus, kaip reikės toliau gyventi. Šiais laikais visi skuba kuo greičiau susituokti. Kam to reikia? Kur skubėti? Kodėl neįsižiūrėjus ilgesnį laiką?

Pavyzdys. Jauna, išsilavinusi moteris sutiko jaunesnį už save bedarbį vyruką. Meilė-seilė. Jis nori tuoktis. Susituokė. Laimingas gyvenimas tęsėsi du mėnesius. Paskui – nusivylimas ir skyrybos. Kodėl taip atsitiko? Juk mylėjo, viskas buvo gerai. Atsakymas paprastas: po vestuvių pasibaigia laisvė, kiekvienas siekia, kad kitas sėdėtų namuose, buitis užmuša santykius, skandalai, vos ne muštynės, tarpusavio nesupratimas, neištikimybė. Ir viskas dėl to, kad iki vestuvių abu „neišsidūko”.

Vyriška ir moteriška psichologija

Du nesuderinami tarpusavyje dalykai. Dėl tarpusavio nesupratimo kyla dauguma konfliktų. Abu laukia ir tikisi vienas iš kito neįmanomų dalykų, išklibindami bet kokius santykius. Šias dvi psichologijas tarpusavyje sutaiko tik harmonija.

Santuoka ir tolimesnis santykių vystymasis

Santuoka – pakankamai rimtas žingsnis į tolimesnį gyvenimą. Tačiau jis labiau paliečia moterį, negu vyrą. Harmoninga santykių atmosfera priklauso nuo abiejų sutuoktinių. Patys savaime santykiai nesusireguliuoja, juos reikia ilgai ir apgalvotai kurti. Jei viena pusė nustoja stengtis – santykiai suyra.

Šališkas požiūris į pareigas iš abiejų poros pusių

Vyro ir žmonos pareigos visada buvo aiškiai apibrėžtos. Laikantis tokių taisyklių, galima sukurti harmoningus santykius. Net jei viena pusė pareigų privengia, spręskite problemą taikiu būdu, be konfliktų.

Šiuo metu žmona imasi vyro pareigų, vyras – žmonos, viskas supainiota, sunarpliota, apversta aukštyn kojomis, nebeliko griežtų taisyklių, kurios suteikia aiškumo ir paprastumo. Imtis savų pareigų darosi ganėtinai sunku. Kodėl? Priežasčių daug, pradedant įpročiu daryti tai, kas neskirta daryti pagal prigimtį, baigiant įvairaus pobūdžio spaudimu.

Šeimos problemų sprendimas

Svarbiausia priežastis, kodėl du žmonės negali sureguliuoti savo santykių – egoizmas. Paprastą egoizmą nugali meilė, tačiau užkietėjusiems egoistams šita priemonė nesuveikia. Gaila, bet jie neturi galimybės pasitaisyti, o ir nenori.

Šaltinis



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *