Šeši labiausiai flirtuojantys Zodiako ženklai: kas pirmoje vietoje?

Specialistai teigia, kad vienas astrologinis ženklas plaka akimis šiek tiek daugiau nei kiti.

6 Skorpionas

Skorpionai gali atrodyti ramūs ir santūrūs, tačiau šios savybės iš tikrųjų yra labai susijusios su jų flirtu.

„Jie išrankūs, su kuo flirtuoja, ir jei jie meta į tave tokį intensyvų žvilgsnį, geriau tikėk, kad esi ypatingas, – sako „Nomadrs” astrologė Raquel Rodriguez.

Šis paslaptingas ženklas gali priversti jus pasijusti taip, tarsi būtumėte vienintelis žmogus kambaryje, bet kadangi jų flirto stilius yra toks subtilus, dėl to trokšite su jais praleisti daugiau laiko.

5 Šaulys

„Šaulių požiūris į flirtą, neturi nieko subtilaus”, – sako astrologijos rašytoja Marion Williamson.

Šis nuotykius mėgstantis ir laisvę mylintis ženklas be problemų atsiveria, todėl jaučiate, kad jūsų gyvenimas tampa įdomesnis vien dėl to, kad juos pažįstate.

Tačiau M. Williamson pastebi, kad jie linkę „viską per daug sureikšminti” ir yra linkę sakyti tai, ką galvoja.

4 Avinas

Avinas yra aistringas ugnies ženklas, todėl jis turi pasitikėjimo savimi ir visada siekia to, ko nori. Jie flirtuoja tarsi vykdydami misiją ir nesiruošia būti tie, kurie patiria nesėkmę.

„Jų metodas yra drąsus – jie sakys jums komplimentus ir galbūt net šiek tiek pasipuikuos, kad atkreiptų jūsų dėmesį”, – sako Rodrigesas.

Kartais toks flirto stilius gali atrodyti intensyvus, tačiau jums niekada nereikės žaisti spėliojimo žaidimo, kad sužinotumėte, ar Avinui patinkate.

3 Liūtas

„Liūtai trokšta meilės ir dėmesio kaip ugniai deguonies, o flirtuodami jie jaučiasi esantys kitų žmonių pasaulio centre”, – aiškina Williamson.

Tokiose situacijose jie ne tik pakelia savo ego, bet ir pasižymi natūraliu magnetizmu, kuris automatiškai įtraukia žmones į savo orbitą.

Kaip ir jų valdančioji planeta Saulė, Liūtai spinduliuoja šilumą, kūrybiškumą ir meilę”, – priduria Williamson.

Jei Liūto akys krypsta į jus, galite būti tikri, kad jie leis jums pasijusti ypatingais.

2 Svarstyklės

Jei draugaujate su Svarstyklėmis arba norite užmegzti su jomis santykius, tikriausiai pastebėjote, kaip lengvai jos užmezga ryšius su naujais žmonėmis.

„Jie priverčia jus jaustis ypatingais skirdami visą savo dėmesį ir subalansuodami bet kokią jūsų nuotaiką”, – dalijasi J. Rodriguez. Juk juos valdo romantikos planeta Venera.

Tačiau Williamson pažymi, kad Svarstyklės „nekenčia bet kokios konfrontacijos”, todėl, norėdamos išsaugoti taiką, jos „jus lepins”, o tai kartais gali būti supainiota su flirtu.

1 Dvyniai

Broliai Dvyniai yra socialiniai Zodiako drugeliai, todėl moka išnaudoti savo asmenybę, o tai gali pasireikšti tam tikru flirtu su visais aplinkiniais.

„Jie priverčia tave jaustis taip, tarsi būtum įdomiausias kada nors sutiktas žmogus”, – aiškina Rodrigesas.

Tačiau Viljamsonas perspėja, kad iš karto jiems neatsiduotumėte.

„Net jei jie iš tikrųjų ko nors nemėgsta, jie įtikins tave ir visus tavo draugus, kad taip yra”, – sako ji. Todėl nenustebkite, jei jie užkalbins visą kambarį dar nesibaigus vakarui.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *