Šį prieskonį visada naudokite skalbdami. Suteiks puikų efektą

Lauro lapai yra gerai žinomas virtuvės prieskonis. Daugelis žmonių juos deda sriuboms ar padažams pagardinti, bet jie taip pat puikiai tinka skalbimui.

Tikriausiai ne kartą jums taip yra nutikę – į skalbimo mašiną įdėjote skirtingų spalvų skalbinius ir šie nusidažė. Jei taip jau atsitiko, nereikia jų išmesti ar naudoti šluostėms. Lauro lapai gali būti tikru išsigelbėjimu! Išbandykite šį triuką ir tikrai nesigailėsite!

Skalbimui naudojami lauro lapai

Kad atsikratytumėte dėmių ant drabužių, jums nereikia daug lauro lapų. Jums tiesiog reikia paimti kelis iš jų – bet ne mažiau kaip 2. Nemeskite jų iš karto į skalbimo mašiną, nes skalbimo metu jie sutrupės. Pirmiausia įdėkite juos į skalbinių maišelį ir tik tada įdėkite į būgną. Sudėkite nusidažiusius drabužius po vieną ir nustatykite norimą programos nustatymą, tada įjunkite skalbimo mašiną. Dėl lauro lapų visos dėmės ar problemos su nusidažymais greitai išnyks. Ir vėl galėsite džiaugtis savo drabužiais. Tai paprasta atlikti ir nereikia naudoti jokių cheminių medžiagų!

Paruoškite lauro lapų nuovirą sunkioms dėmėms šalinti

Stiprioms dėmėms rekomenduojame pasigaminti lauro lapų nuovirą. Jį paprasta paruošti, jis labai veiksmingas ir išgelbės jūsų mėgstamus drabužius. Žemiau pateikiame išsamų receptą, kaip jį paruošti:

· Į didelį puodą supilkite vandenį.

· Įdėkite saują lauro lapų.

· Viską užvirinkite.

· Kai vanduo pradės virti, nedelsdami išjunkite viryklę.

· Palikite vandenį puode atvėsti.

· Tada į vandenį sudėkite nudažytus drabužius.

· Palikite juos mirkti maždaug 3-4 valandoms.

· Tada kruopščiai išskalaukite ir įdėkite juos į skalbimo mašiną.

· Drabužius išskalbkite su milteliais arba skalbikliu.

· Galiausiai ištraukite drabužius iš skalbimo mašinos – dėmių neliks nė pėdsako!

Kaip atsikratyti gyvūnų plaukų nuo drabužių?

Taip pat turime puikų patarimą gyvūnų mylėtojams, kurie kovoja su savo augintinių paliktais plaukais ant drabužių. Su šiuo produktu greitai pašalinsite gyvūnų plaukus nuo drabužių. Čia nėra jokio stebuklo – tiesiog įpilkite skalbimo metu acto. Programos keisti taip pat nereikia, galite naudoti tą, su kuria įprastai skalbiate. Actas iš karto suteiks efektą, todėl augintinių paliktų plaukų problema išnyks iš karto!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *