Šiandien vaikas laukia, kad pasirinksite jį. Rytoj viskas gali pasikeisti

Kai praeitą vakarą uždarinėjau dukros kambario duris, ji paklausė: „Kokie dvidešimt dalykų tau manyje patinka?“

„Ne šiandien“. – beveik atsakiau, automatiškai pagalvojusi apie neplautus indus kriauklėje, apie tai, kiek man dar visko reikia nuveikti, apie nugaros skausmą.

Bet neatsakiau. Vietoje to priėjau prie jos lovelės ir išvardinau: „Man patinka kaip tu šypsaisi, kaip dainuoji, kaip padedi savo draugams, kaip mane prajuokini, patinka, kad tu niekada neskubi, patinka tavo stiprūs apsikabinimai…“

Aš labai greitai išvardinau dvidešimt dalykų, stebėdama, kaip sulig kiekvienu punktu šypsena jos veide darosi vis platesnė.

„Ačiū, mama. Man patinka, kaip stipriai tu mane myli“. – atsakė dukra ir nusisuko, ruošdamasi užmigti.

Jos mažyčio prašymo išpildymui sugaišau kokią minutę, tačiau visiškai tikėtina, kad ji labai ilgam įsimins šitą jai svarbų sąrašą.

Aš ne visada viską darau teisingai. Anaiptol. Tačiau pradedu pastebėti, kad kiekvieną mano dieną sudaro milijonai paprastų sprendimų. Pastoviai tenka rinktis, kas išties svarbu arba tiesiog leisti tiems dalykams išslysti iš mano užimtų rankų.

Praėjusį vakarą pasirinkau mergaitę, kuri vis dar turi pasistiebti, kad pasiektų kriauklę. Pasirinkau mergaitę, kuriai kaip ir anksčiau patinka klausytis, kaip skaitau jai nakčiai knygą. Pasirinkau mergaitę, kuri dainuoja pačios susigalvotas daineles ir dovanoja man gėlių puokšteles. Pasirinkau mergaitę su išklibusiais dantukais ir užkrečiama šypsena.

Pasirinkau savo vaiką, nežiūrint į sąrašą iš milijono darbų ir visišką chaosą virtuvėje. Nes aš vis dar galiu tai daryti. Šiandien mano vaikas stovi priešais mane ir nori, viliasi, jam reikia, kad pasirinkčiau būtent jį. O rytoj viskas gali pasikeisti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.