Šiek tiek apie antrąjį šansą

Žinau, kartais nėra jokios prasmės suteikti žmogui antrą šansą, kad jis vėl suteiktų mums skausmą. Kai kurie paprasčiausiai neverti antro šanso, kadangi jūs jau niekada negalėsite žvelgti į juos taip, kaip anksčiau. Tačiau ką daryti su tais, kurie yra to verti?

Ką daryti su situacijomis, kurių priežastimi tapo neišgijusios širdys, nepalankios aplinkybės ir netinkamas abiem partneriams laikas? Ką daryti su situacijomis, kai santykiai nutrūko, net nespėjus užbaigti pirmojo etapo?

Tikiu, kad jūsų vidinis balsas jums pakuždės, ar verti buvę santykiai antrojo šanso. Jeigu tarp jūsų daugiau nebėra emocinio ryšio, jūs apskritai net negalvosite apie antrus šansus. Bet jei širdis liko tam žmogui atvira, o jausmai jam iki šiol gyvi, tada, galbūt, galima būtų pamėginti iš naujo. Kartais, prabėgus ne vieneriems metams, žmonės vis dar palieka vietos savo širdyse, kartais net to patys nesuvokdami.

Kartais, praėjus ne vieniems metams, žmonės gali atrodyti mums artimi kaip niekada anksčiau, juk dabar įgijote daugiau patirties, matote viską kur kas aiškiau. Dabar jau žinote tai, ko nežinojote tada, esate labiau susikaupę, gerokai labiau subrendę, jaučiatės komfortiškiau savo kūnuose. Jūs daugiau nelaukiate to pripažinimo, kurio laukėte tais laikais. Jūs nesistengiate pasikeisti vardan kito žmogaus. Nebijote naudotis galimybėmis, nesibaiminate prisipažinti kitam apie savo jausmus.

Judu abu tapote kitokiais ir šį kartą jūsų abiejų naujoms versijoms gali kažkas gautis.

Bėga metai ir visi tie žmonės, kuriuos sutinkate gyvenimo kelyje, padeda suvokti, kad kai kurie santykiai būna išties ypatingi. Dėl to mintyse ir sugrįžtate į tuos laikus, kai jautėtės gyvais ir laimingais, kai bendravimas su kitu žmogumi buvo paprastas ir lengvas.

Kai tarp jūsų būta ugnelės ir jums dėl to nereikėjo nuveikti nieko ypatingi, nes viskas buvo taip natūralu ir tikra. Tačiau viso to suvokimas ateina ne iš karto. Galbūt iš pradžių jums teks sutikti kelis jums netinkamus partnerius ir tik tada galėsite suprasti, kad ryšys su kažkuo iš praeities buvo išties ypatingas.

Antrieji šansai egzistuoja tam, kad turėtumėte galimybę dar kartą susipažinti su žmogumi, patikrinti, ar neužgeso tarp jūsų toji ugnelė, kad gautumėte daugiau laiko pažinti žmogų naujose aplinkybėse, kad galėtumėte geriau suprasti jūsų ryšio prigimtį ir nuraminti širdį, jeigu jūsų sąjunga išties nulemta likimo.

Jei Visata suteikia jums antrąjį šansą su žmogumi, kurio negalėjote pamiršti, galbūt Ji žino kažką tokio, ko nežinote jūs ir atėjo laikas ja pasikliauti,

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *