Šiek tiek apie romantišką meilę

Kai samprotaujame apie meilę, mes jau iš anksto kažkuo tikime. Ir kai kurie išankstiniai įsitikinimai mums visiškai nepadeda. Tiksliau, jie ima stabdyti santykių plėtotę, jei atsitinka kažkas tokio, ko tu visai nelaukei.

Kažkur egzistuoja Nuostabusis Princas, sukurtas tik man vienai. Taip, jis tikrai egzistuoja, tačiau tik tavo vaizduotėje.

Jeigu mudu su man skirtuoju susiradome vienas kitą, nė vienas iš mūsų daugiau nepasikeis. Deja… Žmonės pastoviai keičiasi, būtent tai ir išgelbėja santykius nuo nuobodulio ir monotonijos: galima būti ištekėjusiai už vieno ir to paties žmogaus daugybę kartų.

Ir po to mes ilgai ir laimingai gyvensime. Ne, bet kokie santykiai – tai nesibaigianti laimingų ir nemalonių momentų seka.

Tikroji meilė nukrinta iš dangaus, ji už mus stipresnė. Tokia nuostata gimdo absoliutų pasyvumą. Realybėje viskas priklauso nuo sąmoningo sprendimo.

Tikroji meilė visiems laikams išgydys mane nuo vienatvės. Ne, labai daug žmonių, net laimingai gyvendami porose, gali pasijausti vienišais. Ir tai normalu.

Jeigu yra tikroji meilė, niekada nekils minčių apie neištikimybę. Tokių minčių ir norų kyla netgi labiausiai mylintiems sutuoktiniams.

Mano mylimais – mano laimės šaltinis. Ne, kadangi tikroji laimė ateina iš vidaus. Puikūs santykiai laimę gali tik sustiprinti.

Jei pamačiusi mylimąjį nejaučiu švento virpulio, reiškia, meilė praėjo. Tikrai ne, tiesiog sumažėjo romantikos, kaip jūsų meilės komponento, intensyvumas.

Jeigu du žmonės tikrai vienas kitą myli, jie niekada nesibara ir nesipyksta. Santykių aiškinimasis – neišvengiama bet kokios poros gyvenimo dalis. Jei pora niekada nesipyksta, vargu ar esama šanso vienas kitą suprasti.

Mano mylimasis be žodžių supranta, ko man reikia. Pasaulyje labai mažai žmonių geba skaityti svetimas mintis, jie vadinami ekstrasensais ir aiškiaregiais. Visiems kitiems savo norus reikia išsakyti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *