Šis produktas iš vonios kambario greitai išvalys virtuvės kriauklę

Kaip efektyviai išvalyti kriauklę ir nebesirūpinti dėl nešvarumų ir dėmių? Tai įmanoma! Įdomu tai, kad tam visai nebūtina naudoti cheminių ploviklių.

Išvalyti metalinę kriauklę nėra paprasta. Ant jo matosi dėmės, nešvarumai ir kalkės. Taigi, kaip padaryti, kad kriauklė spindėtų visu savo grožiu? Galite tai padaryti naudodami tik vieną ingredientą.

Kaip išvalyti metalinę kriauklę?

Pirmiausia paimkite bet kokios dantų pastos tūbelę. Tada užtepkite jos šiek tiek ant kempinės arba šluostės ir ištepkite kriauklę. Tada palaukite 20 minučių. Po to kriauklę lengvai nušveiskite ir pašalinkite visą pastą vandeniu. Galiausiai nušluostykite kriauklę švaria šluoste. Atlikta! Jūsų metalinė kriauklė iš naujo spindės ir nebeliks jokių dėmių!

Kuo poliruoti metalinę kriauklę?

Jei jūsų kriauklės paviršius visuomet matinis, rinkitės paprastus kvietinius miltus. Žinoma, pirmiausia kriauklę gerai išvalykite ir nusausinkite. Vėliau visą metalinį paviršių gerai pabarstykite miltais. Dabar paimkite švarią šluostę ir pradėkite poliruoti. Po kelių akimirkų pamatysite, kad matinis sluoksnis pamažu nusivalo ir kriauklės paviršius ima blizgėti. Kai pasieksite tinkamą rezultatą, miltus pašalinkite. Patogiausias būdas tai padaryti – naudoti dulkių siurblį.

Kaip valyti tamsaus granito kriauklę?

Ant tamsios kriauklės matosi bet kokie nešvarumai. Ant jos matosi balti įbrėžimai, kalkių dėmės ar kiti nešvarumai. Tačiau tai taip pat galima išspręsti! Jums tereikia naudoti produktus, pagamintus iš to, ką turite savo virtuvės spintelėje. Jie yra visiškai saugūs ir patikimi!

· Paruoškite acto ir vandens tirpalą (1:1). Užpurkškite jį ant kriauklės, palaukite 10 minučių ir nuvalykite granitą šluoste.

· Geriamosios sodos ir vandens pasta gerai pašalina nuosėdas. Užtepkite ją ant šluostės ir nuvalykite kriauklę. Galiausiai nuplaukite vandeniu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *