Šis vienas dalykas efektyviai sugers visus šaldytuve esančius kvapus

Šaldytuve laikome įvairius maisto produktus, kurie pasižymi įvairiausiais aromatais. Maisto produktai yra laikomi uždaroje erdvėje, todėl kyla rizika, kad skirtingi produktai „pasidalins“ skleidžiamu kvapu. Taip pat kartais tenka pastebėti, kad atidarius šaldytuvą juntamas nemalonus kvapas. Su tuo tikrai nereikia susitaikyti. Viena paprasta priemonė gali sugerti visus šaldytuve tvyrančius kvapus, ir ši problema bus išspręsta.

Blogas šaldytuvo kvapas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Klaidinga manyti, kad  blogas kvapas atsiranda tik dėl sugedusių maisto produktų. Jei į šaldytuvą įdėsite ganėtinai intensyvaus kvapo produktą, tikrai pastebėsite, kad ir kiti produktai įsigėrė šio kvapo. Jei „susijungia“ visiškai skirtingi aromatai, jų mišinys gali būti net labai nemalonus. Pavyzdžiui, kopūstų ir mėsos kvapų derinys tikrai nebus malonus: atidarę šaldytuvo dureles tikrai užuosite prastą kvapą.  Jei šio kvapo įsigers kiti maisto produktai, tikrai nekils noras jų paragauti.

Nevalgykite jogurto su šviežios dešros kvapu – neutralizuokite nemalonų kvapą šaldytuve!

· Vieną bulvę perpjaukite per pusę ir vieną ar dvi jos puseles padėkite į šaldytuvą. Jei reikia, pakeiskite jas kas 3 dienas.

· Jei namuose turite seną laikraštį, susukite jo puslapius į rutulius ir padėkite įvairiose šaldytuvo vietose. Laikraštis puikiai sugers kvapus!

· Jei esate šviežiai maltos kavos gerbėjas, paimkite kelias kavos pupeles ir įsmeikite jas į pusę obuolio – tai tikrai padės panaikinti nemalonius kvapus.

· Kas geriau nei citrusiniai vaisiai neutralizuoja nemalonius kvapus ir gaivina orą? Išspauskite vienos citrinos sultis ir pamirkykite jose keletą vatos diskelių (arba popierinio rankšluosčio lakštų). Padėkite ant šaldytuvo lentynėlių.

· Į lėkštutę ar dubenėlį įberkite sodos ir pastatykite ant šaldytuvo lentynos. Jei nemalonus kvapas labai stiprus, galite pastatyti net kelis tokius kvapų sugėriklius. Taip pat galite naudoti ir kepimo miltelius: jie taip pat veiks labai efektyviai.

· Taip pat šaldytuve galite pastatyti indelį su kavos pupelėmis: kava puikiai sugeria ir neutralizuoja net ir pačius stipriausius kvapus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *