Štai kaip pasak mokslo susitiksi savo idealų vyriškį

Jei mąstote, kada pagaliau pasirodys jūsų princas, pasitikrinkite – galbūt ieškote netinkamose vietose. Štai ką mokslas sako apie tai, kur greičiausiai sutiksite savo būsimą vyrą:

Likite savo komforto zonoje. 39% visų santykių prasideda per bendrus draugus, byloja statistika.

Pasidomėk pas draugus. Remdamasi pirmuoju punktu, nedvejodama pasidomėk, ar yra draugų tarpe jus sudominti galinti partija. Dažniau susitikinėkite su draugais, dažniau su jais pramogaukite.

Draugų draugas – irgi geras variantas. Greičiausiai turėsite panašių pomėgių, interesų, požiūrių ir vertybių, jeigu jau esate iš to paties socialinio rato.

Platoniški jausmai gali peraugti į kažką daugiau. Tas pats tyrimas rodo, kad jei žmonės susipažįsta per bendrus draugus, jie irgi iš pradžių pradeda bendrauti kaip draugai. Tačiau tai – ne mirties nuosprendis. Statistika rodo, kad pusė šių draugų galiausiai susituokia.

Tiesiog būkite savimi. Leiskite žmonėms pamatyti jus tikrą, tokią, kokia esate – tada ir jausmai bus tikri. Neieškokite tarp savo draugų ir pažįstamų panašių į save. Mėgaukitės savimi ir gyvenimu, tegul viskas klostosi natūraliai.

Šaltinis

 Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.