Su kokiomis moterimis apskritai neverta susitikinėti

„Mano tėvai visą gyvenimą man kalbėjo, kad esu gražiausias vaikas pasaulyje, kad esu nuostabus žmogus ir sukurtas pačiai geriausiai laimei. Mane reikia saugoti nuo problemų, nes esu tokia pažeidžiama ir nepriklausoma.”

Keistokas palinkėjimas vaikui, žengiančiam į suaugusių pasaulį, nebent tėvai ateityje ketino išleisti dukrą gyventi į animacinį filmuką apie rožinius arkliukus.

Tokio auklėjimo rezultatas – dukra su princesės sindromu.

Tokioje aplinkoje užaugusiai merginai suaugusio gyvenimo patirtis bus labai traumuojanti. Tėtis, mama, seneliai visiškai realiai tiki, kad ji princesė ir angelas, tačiau bėda ta, kad tasai tikėjimas baigiasi ties jų namų slenksčiu. Pasaulis visiškai nesiruošia kristi jai po kojomis ir tiekti gėrybių už ačiū, padėtų ant auksinės lėkštutės.

Sunku sukurti sveikus santykius su vyru, jei nuo vaikystės esi pratusi stovėti ant kėdutės, deklamuoti eilėraščius ir susilaukti entuziastingų plojimų. Vyrui infantilaus vaiko suaugusios moters kūne nereikia, tačiau būtent šį įvaizdį tokia moteris stengsis parduoti kuo brangiau.

Galima drąsiai teigti, kad tokia moteris bus linkusi į narcisizmą. Be jokios abejonės, turės egocentrišką mąstymą ir psichopatinio elgesio bruožų.

Laikykitės nuo tokių „princesių kuo toliau!!!

Auklėjimas suformavo jose nepriklausomybės deficitą ir aštrų savarankiškumo trūkumą. Tikėjimą, kad pasaulis – tai pasaka, kurioje visi žmonės turėtų elgtis taip, kaip su ja elgėsi mama ir tėtis. Be stipraus ir visagalio tėčio tokia mergina gyventi nenorės ir negalės. Bet kuriame partneryje ji ieškos būtent tokio įvaizdžio – visagalio karaliaus, tenkinančio bet kokias dukters užgaidas. Nė vienas normalus vyras nesugebės atitikti tokio įvaizdžio ir kažin ar apskritai to norės.

Šeimos gyvenimas su „princese” taps ištisa nusivylimų serija. Mergina kiekvieną dieną vis iš naujo įsitikins, kad jos gyvenimo palydovas – anaiptol ne princas ant balto žirgo. Išgelbėti jos nuo visų pasaulio problemų nepavyks, o pati taip ir neišmoko jų spręsti savarankiškai. Brangios dovanos ir pažadai sukurti pasakišką gyvenimą tik laikinai pajėgs užgesinti jos pasipiktinimą, tačiau taip gyventi ilgus metus – visiška beprotybė.

Bus juokinga, jei tokia pora susilauks vaiko. Ypač mergaitės. Tada vargšas tėtis turės pildyti jau dviejų „princesių” užgaidas. Šeimos išlaikymo išlaidos išaugs eksponentiškai. Princesėms reikia tik geriausio!

Vienintelė paguoda – tokios moters patrauklumas. Atvirai kalbant, rūpinimasis savimi yra vienintelis dalykas, kurį ji gali padaryti gerai. Vyrui malonu pasirodyti su ja viešai. Jos grožis glosto jo savimeilę.

Lengva įsimylėti dirbtinį įvaizdį ir pasiduoti geismo valiai. Kvaila guosti save iliuzija, kad galite pakeisti tokio tipo moterį ir priversti virti sriubą. Galbūt ji išties pasistengs kažką skanaus pagaminti, bet vargu ar bus įmanoma tai valgyti. Maistas gražiose reklaminėse nuotraukose dažniausiai yra pagamintas iš plastiko ir yra itin bjauraus skonio.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *