„Su manimi jam bus geriau” arba Moteriškos kovos be taisyklių

Kaip gi man „patinka” visos tos peštynės, į kurias moterys kartais įsivelia dėl vyro širdies. O kokį malonumą iš to patiria pats vyras – išvis sunku nupasakoti. Štai, pavyzdžiui, yra dvi moterys, kurios dalinasi tarpusavyje vyrą ir viena kitai įrodinėja, kad „su manimi jam bus žymiai geriau” arba „aš jį labiau myliu, aš be jo prapulsiu, kam jis tau – atiduok man!”

Aš nejuokauju. Tokių dialogų realiai galima išgirsti iš konkuruojančių dėl vyro dėmesio moterų. Mane tai šiek tiek stebina ir netgi baugina.

Juk tokie pokalbiai byloja, kad vyras šiuo atveju laikomas vos ne trofėjumi, kuris pats nepajėgus nuspręsti su kuo jam bus geriau ir su kuo jam apskritai pasilikti ir dėl to jį reikia paprasčiausiai „užkariauti ir įsigyti bet kokia kaina. Ir čia į darbą paleidžiami visi įmanomi metodai, o štai moteriško orumo jausmas pasitraukia į antrą planą ar dar toliau…

Vertėtų pagalvoti apie tai, kaip tasai vyras apskritai atsiskleis, gyvendamas su jumis, jei pati jį užkariausite ar atmušite iš kitos. Ar tiks jums pačiai paskui šitas vyriškis, kuris kaip veršelis štai taip paklusniai tipena paskui moterį, kuriai geriau pavyko jį suvilioti.

Mano asmenine nuomone, iš to gaunasi kažkokie labai jau migloti ir toli gražu ne tvirti santykiai. Priimta manyti, žinoma, kad būtent moteris renkasi vyrą, t.y. jis pradeda jai mergintis, o ji galvoja – ar pasakyti „taip”, ar malonus jai tasai merginimasis, ar ne.

Bet jeigu moteris pati žengia visus žingsnius vyrui užkariauti ir šaukte jam šaukia: „Pasižiūrėk į mane, štai aš! Rinkis mane!”, tai šiuo atveju vyrui paprasčiausiai nebelieka erdvės žygdarbiams ir galimybei kokiu nors būdu pademonstruoti savo tikrą vyriškumą. Jei moteris nebūtų tokia aktyvi ir iniciatyvi ir visgi suteiktų jam daugiau galimybių paasistuoti jai, štai tada ir santykiai gautųsi žymiai tvirtesni.

Juk jei vyras dės daug pastangų, eikvodamas savo laiką ir dėmesį, tai ir vertins tą moterį, kuriai visa tai darė žymiai labiau negu tą, kuri pati viską seniai už jį padarė. Ir patikėkite, vienas ir tas pats vyriškis gali išties absoliučiai skirtingai elgtis su moterimis. Viskas dėl to, kad dėl moters, kuri elgiasi oriai, kuri moka save teisingai pateikti ir būtent tuo sudomina vyrą, jis bus pasirengęs kalnus nuversti, juk jam ši moteris bus išties įdomi. O jeigu moteris pati kariasi jam ant kaklo, vyras, aišku, irgi gali susidomėti, bet visai nebūtinai rimtai ir ilgam, kaip ji tikėjosi.

Dėl to daug kas čia priklauso nuo pačios moters elgesio, nuo to, kaip ji save pateikia. Būkite išmintingos, nesivelkite į visas tas kovas ir kautynes. Būkite aukščiau viso to, nepamirškite savo moteriško orumo.

Ir tada pati pamatysite, kaip paprasčiausiai būdama savimi ir save gerbdama išsiskirsite iš kitų moterų tarpo ir išties imsite dominti vyriškius. Nereikės netgi nieko ypatingo daryti, kad jie susidomėtų. Tiesiog šypsokitės, būkite draugiška ir moteriška, o toliau – vyro darbas. Sėkmės!

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *