Su šiuo produktu nuvalykite groteles. Taip susidarys apsauginis sluoksnis, prie kurio niekas neprilips

Sužinokite, kaip paruošti nelimpančias groteles ir saugiai kepti maistą ant jų. Šiam išradingam patarimui reikia tik vieno ingrediento. Įsitikinkite, kaip tai paprasta!

Šiltieji metų mėnesiai – puikus metas net ir kasdien užkurti kepsninę. Juk patiekalai tiesiai iš kepsninės yra daug skanesni ir sveikesni nei paruošti keptuvėje. Be to, pati kepsninė – puiki dingstis pasikviesti draugus pabendrauti. O juk tikriausiai nėra nieko geriau, kaip leisti laiką su maloniais žmonėmis ir mėgautis geru maistu.

Patarimas, kaip paruošti nelimpančias groteles

Žinoma, kepsninės grotelėms reikia ypatingos priežiūros. Pirmiausia, po kiekvieno naudojimo jas reikia išvalyti. Negalima palikti maisto likučių ir pridegusių riebalų. Tai gali išskirti nuodingų medžiagų. Tačiau prie kai kurių grotelių daržovės ar mėsa vis dėlto prilimpa. Tai gerokai pablogina kepsninės kokybę. Kaip tai galima išspręsti? Tai padaryti labai paprasta! Pirmiausia įkaitinkite kepsninę. Tada paimkite bulvę, perpjaukite ją pusiau ir jos minkštimu patepkite groteles. Joje esantis krakmolas sukurs apsauginį sluoksnį ir užtikrins, kad joks ingredientas nepriliptų prie grotelių. Tai tikrai paprastas ir išradingas sprendimas!

Patarimai, kaip sėkmingai paruošti kepsnius

Kiekvienas gali tapti savo kiemo šeimininku ir surengti nepakartojamą kepsnių vakarėlį, apie kurį jūsų pakviesti svečiai dar ilgai kalbės. Sužinokite, kas gali jums padėti tai padaryti.

· Geriausias ant grotelių keptos vištienos receptas yra kilęs iš Italijos ir vadinamas “Al mattone”. Padarykite viščiuko išklotinę ir padėkite ant grotelių. Tada prispauskite ją ketaus keptuve, sunkiu puodu arba paprasta plyta, suvyniota į aliuminio foliją. Iškepusi paukštiena bus sultinga, o plutelė – traški.

· Iš rozmarino šakelių galite pasigaminti iešmelius. Jie sėkmingai pakeis medines lazdeles ir suteiks patiekalui papildomo skonio.

· Tačiau jei iešmeliams ruošti naudojate medines lazdeles, būtinai prieš tai jas pamirkykite vandenyje. Taip išvengsite greito jų sudegimo.

· Kaip pasigaminti sultingus mėsainius? Kepdami mėsainius ant jų uždėkite ledo kubelių arba užpilkite alaus. Mėsa tikrai neišdžius ir bus minkšta.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *