Suberiu šiuos produktus į kepimo skardą ir įjungiu orkaitę – nešvarumai išnyksta be jokių pastangų

Neįsivaizduojate savo gyvenimo be kepimo orkaitėje, tačiau kepimo skardos valymas jus erzina? Dėl to tikrai nereikia atsisakyti maisto gaminimo malonumo. Mes jums papasakosime, kaip greitai ir efektyviai išvalyti kepimo skardą.

Nėra nieko malonesnio už ką tik iškeptų sausainių kvapą. Dėl visuose namuose pasklidusio malonaus aromato burnoje pradeda rinktis seilės. Ką daryti, kai tešla išsilieja ant kepimo skardos ir išdžiūsta? Pamirškite varginantį šveitimą: yra kur kas paprastesnis būdas išvalyti skardą!

Kaip išvalyti kepimo skardą?

Virtuvės reikmenų valymas neturi būti varginantis ir atimantis daug laiko. Tai neturi iš jūsų atimti dažno kepimo džiaugsmo! Jei jūsų kepimo skarda yra padengta išdžiūvusiais riebalais, maisto likučiais ir kitais nešvarumais, turime veiksmingą sprendimą. Jokio šveitimo, ilgo mirkymo ar bet kokių  cheminių priemonių naudojimo! Kepimo skardai valyti prireiks vos dviejų produktų – geriamosios sodos ir druskos. Tai padės pašalinti viską, kas susikaupė ant kepimo skardos. Šios dvi universalios valymo priemonės susidoros su išdžiūvusiais ir sunkiausiai pašalinamais nešvarumais!

Išbandykite šią paprastą gudrybę

Soda yra buitinių valymo priemonių karalienė. Iš jos galima pagaminti daugybę mišinių, kuriais galima valyti virtuvės įrangą, balinti skalbinius, ir t.t. Soda taip pat puikiai tinka kepimui. Kartu su druska, soda gali būti naudojama kepimo skardos valymui. Kaip? Pirmiausia nuplaukite skardą vandeniu ir nusausinkite, o tada pabarstykite  druskos ir sodos mišiniu. Soda nuvalys paviršių, o druska padės įveikti sunkiai pašalinamus nešvarumus. Taip paruoštą kepimo skardą pašaukite į iki 200 laipsnių įkaitintą orkaitę 30 minučių. Abu produktai reaguos su nuosėdomis ir riebalais, todėl juos pašalinti bus gerokai paprasčiau. Po 30 minučių išjunkite orkaitę ir palikite kepimo skardą atvėsti. Galiausiai išplaukite kepimo skardą indų plovikliu: ji bus švari kaip nauja. Štai ir viskas: galėsite grįžti prie mėgstamų pyragų ir kitų gardėsių kepimo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *