Susirasti ir išlaikyti vyrą – trys taisyklės

Šiuolaikinės moterys pernelyg pragmatiškos, kad sėdėtų ir lauktų kol likimas joms ims ir kažką padovanos. Asmeninį gyvenimą jos linkusios paversti projektu, kurį būtina realizuoti savarankiškai.

Šiame projekte viskas logiška. Iš pradžių reikia išsiaiškinti, kas esi, kad galėtum suprasti, kokio žmogaus tau reikia. Paskui reikia tą žmogų susirasti, apvesdinti už savęs ir nugyventi ilgą ir laimingą gyvenimą. Kaip rašė klasikas: „Progos nereikia laukti. Progą reikia pačiam susikurti”.

Tiesa, tokios tikslo siekiančios damos nuolat susiduria su įvairiausiais gyvenimo nelogiškumais, dėl ko aiškūs ir griežti planai dažniausiai subyra lyg kortų nameliai.

Tai štai, yra keli labai tikslūs ir išmintingi patarimai šia tema. Apie tai, kaip „gauti vyrą”, ir kaip paskui neįsmukti į depresiją, jeigu tas vyras nusprendė išeiti.

Tiesa, šie patarimai visiškai nepanašūs į tuos, kuriais švaistosi madingi žurnalai blizgančiais viršeliais, kur moterys mokomos manipuliuoti vyriškais protais ir jausmais. Jie greičiau kalba apie tai, kaip reikia jaustis ir kokiems dalykams reikėtų būti iš anksto pasiruošusiai.

Svarbu suprasti, kad vyrams reikia laiko, o taip pat jiems reikalinga distancija. Žmonės daro klaidą, manydami, kad stiprioji lytis vadovaujasi lozungu „atėjau, pamačiau, nugalėjau”. Vyras turi subręsti santykiams.

Būtina suteikti vyrui galimybę pamatyti jus visu gražumu. Kad sužinotų, kokia jūs protinga, linksma ir gera. O paskui reikia šiek tiek atsitraukti. Štai čia moterys ir daro tipišką klaidą, siekdamos nuolat būti kartu su vyru, leisti su juo visą laiką. Cheminės reakcijos damų organizme verčia sukinėtis savo meilės objekto akiratyje visą laiką, be pertraukos, ir tai viską sugadina. Įkyrumas atstumia. Vyrams atrodo, kad ne jie renkasi, kad kažkas kitas už juos jau pasirinko. Ir kad ir koks tas vyras būtų nuostabus, jis nė už ką nesutiks imti to, kas jam brukama per prievartą.

Moteriška intuicija – galingas instrumentas. Jis turėtų padėti nustatyti tą subtilią ribą tarp įkyrumo ir tikrųjų jausmų.

Gyventi reikia taip, tartum kiekviena diena būtų paskutinė. O kai santykiai jau užsimezgė, gyventi reikia taip, tartum tie santykiai – tai trumpa, neįkainuojama, likimo jums padovanota laimė. Saugoti ir vertinti santykius kiekvieną dieną, nešvaistant laiko ir energijos priekaištams, pavydui, nuoskaudoms ir barniams. Pati didžiausia klaida – manyti, kad viskas mūsų gyvenime truks amžinai. Gaila, bet taip nėra. Viskas, ką mylime, anksčiau ar vėliau išnyks. Ir visos mūsų pergalės taps bevertės, kaip ir pralaimėjimai.

Tai nereiškia, kad moterims būtina susirasti atsarginių aerodromų. Tiesiog reikia mokėti paskirstyti savo meilę tarp artimų žmonių, vaikų, draugų. Reikia mylėti hobį, savo veiklą ir darbą. Kėdė neišstovės ant vienos kojelės, kad ji stovėtų stabiliai, būtinos ne mažiau kaip trys kojos.

O tai – irgi savotiška distancija santykiuose, kuri neleis įklimpti į monotoniją ir nuobodulį, neleis „persivalgyti” žmogumi iki šleikštulio.

Patarimai ne apie tai, kaip įsigudrinti gauti reikalingą žmogų. Patarimai apie tai, kaip pačiai tapti laiminga ir kaip padaryti laimingu artimą žmogų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *