Tėvų santykiai ir dukros ateitis

Ši maža princesė, kurią, rodos, visai neseniai, vos prieš 7 metus, atsinešėte iš gimdymo namų, artimiausiu laiku “įsimylės” iki ausų, o dar po kelių metų apskritai gali susirasti sau antrą puselę. Siaubas!

Tačiau yra ir gerų naujienų. Mes galime parodyti jai, ko ji gali tikėtis iš vyro.

Santykiai ir santuoka yra sunkūs dalykai – šitą tiesą anksčiau ar vėliau supras jūsų dukra. Santykiai meta iššūkį visiems žmonėms, netgi patiems gerašidiškiausiems ir geranoriškausiems. Geriausias dalykas, ir, turbūt, pats sunkiausias, ką galite nuveikti dukters labui – sumodeliuoti jai pavyzdį, kaip turi būti elgiamasi su moterimi.

Jums reikia mylėti savo žmoną taip, kaip norėtumėte, kad būtų mylima jūsų suaugusi dukra.

Jaunos merginos, deja, sužino, kaip atrodo ir skamba meilė iš filmų, TV laidų, žurnalų, socialinių tinklų ir draugų bei draugių. Ar bent galvoja, kad sužinojo.

Ir labai tikėtina, kad tas žmogus, kurį ji sutiks gyvenimo kelyje, bus labai tolimas nuo “tikros” ir “teisingos” jos nuomone meilės.

Tik jūs ir tiktai jūs galite kovoti su šiuo reiškiniu – gerai elgdamasis su dukters mama ir stipriai ją mylėdamas.

Viskas prasideda namuose – nuo jūsų ir jūsų žmonos. Gerbkite ją, laikykite ją už rankos, bučiuokite. Šypsokitės jai. Žiūrėkite į ją ir su dėmesiu klausykitės, kai ji kalba. Atidarykite prieš ją duris. Pagirkite už pasiekimus.

Palaikykite, kai jai to reikia. Užjauskite, kai ieško palaikymo. Leiskitės su ja į nuotykius. Pasakykite jai, jog ji graži, viduje ir išoriškai. Sakykite tai kiek galima dažniau.

Dukra ne šiaip myli savo mamą, ji ja žavisi. Ryšys tarp mamos ir dukros toks stiprus, kad abi, kaip taisyklė, gyvena paralelinius gyvenimus. Jeigu tai suprasite, bus lengviau suvokti, kad jūsų santykiai su žmona – tai kur kas daugiau nei tiesiog jūs ir ji.

Kad pati didžiausia dovana, kurią tėvas gali padovanoti savo dukrai – tai meilė jos mamai.

Sutinkate? Jūsų tėvas suprato šią paprastą tiesą?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *