Tikiuosi, sutiksite žmogų, su kuriuo pasijausite išgirstas

Nebendraukite ir nekurkite santykių su tais, kurie jūsų negirdi. Nespėsite apsidairyti, kaip pasijausite vienišu tokiuose santykiuose.

Savimyla partneris – ne tas žmogus, kuris pajėgs padovanoti tikrą meilę. Tikiuosi, niekada nesutiksite kurti santykių, kuriuose neturėsite su kuo pasidalinti mintimis, lūkesčiais ir savo nedideliais ir dideliais pasiekimais. Santykių, kuriuose lengviau tylėti, negu kalbėtis su partneriu atvirai ir sąžiningai. Lengviau kentėti, įsikniaubus į pagalvę, jau nežinia kelintą kartą sukant galvoje mintis apie tai, jog esate neverti, nepatrauklūs ar nesėkmingi.

Jums reikia žmogaus, greta kurio turėsite drąsos kalbėti apie viską: apie tai, kas verčia jausti diskomfortą ar netgi kalbėti tada, kai jūsų mintys atrodo iracionalios. Jis jus išklausys, kai pasakosite apie pačius banaliausius dalykus. Išklausys, kai jūs pavargote ir jums sunku. Ir netgi jei esate pakankamai stiprūs, kad savarankiškai susidorotumėte su problemomis, jis taps jūsų partnerių kovojant su visomis baimėmis ir nemalonumais.

Tikiuosi, niekada nesutiksite kurti santykių, kuriuose nejausite, jog jus priima kaip savaime suprantamą dalyką. Santykiai turi būti pagrįsti abipusėmis nuolaidomis, jūs neprivalote jaustis, jog kažkas naudojasi jūsų atvira širdimi savais interesais.

Romantika – tai kur kas daugiau negu gėlės, šokoladas ir vakarienė žvakių šviesoje. Romantika – tai kai jūsų niekada, nė vieną dieną nelaiko kažkuo savaime suprantamu. Tikiuosi, surasite žmogų, kuris duos jums ne mažiau, negu ims.

O jeigu ne, tikiuosi, jums užteks ryžto išeiti, nes mažiausia, ko jums reikia – tai žmogaus, santykiuose su kuriuo jausite tuštumą ir vienatvę.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *