Tikra meilė

Tikra meilė ir potraukis – kaip atskirti?

Psichologai atliko tyrimą, kuris leido atskirti tikrą meilę nuo pseudo meilės – potraukio. Jie išskyrė požymius, pagal kuriuos kiekvienas žmogus gali išsiaiškinti – ar tai tikra meilė, ar jo santykiai su partneriu greičiau primena trumpalaikį potraukį, romaną.

Kas labiausiai jus traukia žmoguje? Potraukiui būdingi tokie požymiai, kaip dėmesys fiziniams kito žmogaus parametrams, figūrai, išvaizdai. Jeigu meilė tikra, jus labiau domins ne tik tai, kaip žmogus atrodo, bet ir jo vidinis pasaulis. Išorinis grožis ne amžinas, o žmogaus turinys niekada nesikeičia.

Apsispręskite, kokie būtent išrinktojo bruožai jums patinka. Tikrą meilę galima atpažinti pagal tokius požymius: jums patinka partneryje absoliučiai viskas, o į kai kuriuos neigiamus bruožus stengiatės nekreipti ypatingo dėmesio. Kiekvienas žmogus turi savų tarakonų galvoje, – manote jūs. Absoliučiai idealių žmonių nebūna.

Nuo ko viskas prasidėjo? Potraukis konkrečiam žmogui praeina taip pat greitai, kaip ir užgimsta. O tikroji meilė daugeliu atvejų pasireiškia per gerokai ilgesnį laiko tarpą. Juk prieš kuriant rimtus santykius, tenka pažinti žmogų artimiau. Neverta skubėti įteisinti santykių, jei nesate tikri jų ilgaamžiškumu.

Kai žmogus jaučia viso labo potraukį, jo susidomėjimas vienodai greitai įsiplieskia ir užgęsta. Jei jaučiate išrinktajam tikrą prisirišimą, norite juo rūpintis, negalite ištverti be jo šviesios šypsenos – akivaizdūs požymiai, jog “įklimpote iki ausų”. Ir tai nuostabu. Meilė – didis jausmas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *