Tikrą meilę žmogus patiria tik du kartus per gyvenimą

Mokslininkai iš Londono atliko plataus masto tyrimą ir išsiaiškino, kad meilė žmogų aplanko vidutiniškai du kartus per visą gyvenimą.

Tyrimo dalyviais tapo daugiau kaip 2000 žmonių. Paaiškėjo, kad dauguma jų susituokė jau turėdami meilės istorijų praeityje, dėl to, jei tikėti apklausa, kas septintas žmogus gyvena su savo antrąją puse ne iš meilės.

Rezultatai atskleidė ir daugiau įdomių faktų. Pavyzdžiui, labai daug respondentų teigė, kad pirmoji jų meilė nebuvo abipusė. Kas septintas dalyvis prisipažino, kad gyvena su savo antra puse ne iš meilės. 73% šių žmonių ryžosi kurti šeimą su nemylimu žmogumi po to, kai jų tikrosios meilės objektas nutraukė su jais santykius.

Apklausos dėka taip pat paaiškėjo, kad vyrai žymiai stipriau prisiriša prie žmonų, nei pačios žmonos. Iš visų apklaustųjų, 37% vyrų buvo linkę nutraukti santykius vien dėl to, kad jų išrinktoji nejaustų moralinio diskomforto.

Šiek tiek anksčiau Berklio universiteto (Kalifornija) psichologai pajėgė įrodyti, kad būtent moterų rankose sukoncentruota jų santuokos laimė. Moters sugebėjimas sumaniai, taktiškai ir greitai spręsti bet kokius konfliktus šeimoje – tai jos šeimos laimės ir harmoningų santykiu su vyru garantija.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *