Tikroji frazės “Jeigu tikrai jį myli – paleisk” prasmė

Šis išsireiškimas, kad ir kaip nelogiškai skambėtų, turi gilią prasmę. Dauguma žmonių įsitikinę, kad jeigu kažką myliu, reiškia, turiu laikytis į jį įsikibęs rankomis ir kojomis.

Tikroji meilės prasmė – būti nesavanaudišku, o ne egoistu. Ir jeigu jūsų partneriui norisi pabūti vienam ir susikoncentruoti į save už santykių su jumis ribų, vertėtų su pagarba žvelgti į jo sprendimą, nepriklausomai nuo to, kaip stipriai tą žmogų mylite. Jūs turite jį paleisti.

Žinoma, jūs galite ir toliau kautis už savo meilę, bet kai santykiai pradės teikti daugiau skausmo, negu laimės, jūs vis tiek galiausiai suprasite, kad geriau paleisti partnerį ir paieškoti meilės kitoje vietoje.

Kai jūs jį paleisite – jums skaudės. Suduš širdis, būtinai bus momentų, kai svajosite tik apie viena – grįžti pas buvusį. Tačiau geriau šito nedaryti.

Tegu jis būna laisvas. Paleiskite jį.

Nes paleisti, užuot įsikibus, kai santykiai teikia skausmą – tai ir yra tikroji meilė.

Jei norite, kad mylimasis būtų laimingas, net jeigu gyvens ne su jumis – tai ir yra meilė.

Jums reikės laiko, kad visiškai priimtumėte išsiskyrimą. Tačiau šitaip jūs išmoksite mylėti save ir susikoncentruoti į savus poreikius. Judu su partneriu tapsite geresnėmis savo pačių versijomis ir tai nutiks jūsų atskirų kelionių proceso metu. Galiausiai visa tai leis jums sukurti išties sėkmingus santykius – su nauju, o gal ir su senuoju partneriu.

Nes jeigu tarp jūsų – išties tikra meilė – jūs vis tiek jausitės kartu.

ŠaltiniaiNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *