akla meilė

Tikroji meilė nėra akla

Kiek kartų jums teko girdėti išsireiškimą „meilė akla”?

Šita frazė visur: kine, knygose, netgi kasdieniniuose pokalbiuose socialiniuose tinkluose. Neretai ją naudoja, teisindamiesi, kodėl nežinojo apie partnerio neištikimybę: juk negali to numatyti, kai įsimylėjusi. Juk jeigu nenešiotum rožinių akinių, tikrai pamatytum, kas vyksta. Betgi ne, viskas dėl to, kad jis paprasčiausiai labai gerai meluoja. Viskas dėl to, kad jis tavęs nemyli.

Nes jeigu du žmonės tikrai vienas kitą myli, tai meilė nebūna akla. Tokiais atvejais jos regėjimas idealus.

O štai potraukis ir aistra – akli. Juk tokiuose „santykiuose” žmonės atskleidžia kitam tik dalį savęs, vien tam, kad padarytų įspūdį. Galva svaigsta nuo išankstinio mėgavimosi naujais santykiais, jūs imate laikyti kitą beveik idealiu. Bet kai tik paslaptingumas išsisklaido ir pradedam geriau vienas kitą pažinti, prasideda realybė.

Kai du žmonės iš tiesų vienas kitą myli, jie gali matyti vienas kito trūkumus, erzinančius įpročius ir tuo pat metu mokosi su visu tuo gyventi.

Galite matyti tiesą apie žmogaus praeitį, o ne vien tai, ką norisi galvoti. Ir vis tiek susikoncentruoti į tai, koks tasai žmogus dabar ir kuo jis bus ateityje.

Galite pamatyti tai, apie ką žmogus nekalba, kai jam liūdna ar nekomfortiška. Ir žinoti, ko jam reikia.

Galite matyti žmoguje tai, ko nepastebėjote anksčiau: kaip jis prikanda lūpą, kai susikaupia, ar kaip įsižiebia akys, kai kalba apie meilę. Ir dėl to jūsų akyse šis žmogus tampa dar nuostabesnis.

Ir nuostabiausia yra tai, kad galite matyti jūsų bendrą ateitį. Ir ji atrodys krištolo tyrumo.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *