Trimeris ir trimerio pjovimo valas: kaip pasirinkti geriausią Jūsų sodui?

Norint prižiūrėti savo sodą, reikia naudoti įvairius įrankius ir įrangą, tame tarpe svarbus ir trimeris bei trimerio pjovimo valas, kurio pagalba puikiai nupjausite piktžoles. Šis sodo įrankis turi daug pavadinimų ir nupjauna tą nerimą keliančią nepaklusnią žolę, kurią vejapjovė palieka nupjovus veją. Toks prietaisas praverčia dažniau, nei galėtumėte pagalvoti.

Prieš apžiūrėdami žoliapjoves ir trimerius, pirmiausia turime išanalizuoti jūsų poreikius. Išanalizavus svarbius reikalavimus ir reikalingas funkcijas, galima pažvelgti į savo prioritetus ir išsiaiškinti, koks būtų geriausias pasirinkimas.

Kiemo dydis

Jei jūsų kiemas nedidelis, juo nesunkiai pasirūpins belaidė, baterijomis maitinama styginių žoliapjovė. Didelis kiemas reikštų žoliapjovę, kuri gali atlikti visą darbą vienu ypu. Atminkite, kad didesniam žoliapjovei taip pat gali prireikti papildomos baterijos.

Kliūtys

Manevringumas vaidina didžiulį vaidmenį renkantis jums geriausią žoliapjovę. Jei vieta yra lengvai prižiūrima, su paprastomis, kvadratinėmis augalų lysvėmis ir medžiais, žoliapjovę galima lengvai manevruoti ir įsitikinti, kad ji puikiai atlieka savo darbą. Priešingai, jei apkarpoma vieta yra sudėtinga, pavyzdžiui, reikia naršyti sūpynių komplektą arba daugybę kampų, darbas taip pat tampa sudėtingas. Užtikrinti, kad laidas nesusipainiotų, nėra lengvas darbas, todėl šiam tikslui geriau tiktų baterijomis arba dujomis varoma žoliapjovė.

Trimerio pjovimo valas ir žoliapjovių tipai

Yra trijų tipų vejos pjovimo mašinėlės (nors trimerio pjovimo valas svarbus visais atvejais):

1. Maitinamas baterijomis

Žoliapjovių tipas, kurio veikimui naudojamas akumuliatorius, yra belaidis elektrinis žoliapjovė. Akumuliatorinė žoliapjovė atrodo geras pasirinkimas, nes suteikia pakankamai veikimo laiko ir galios, kad būtų galima atlikti įprastos buitinės vejos darbą. Jei veja didelė, galima pasiimti atsarginį akumuliatorių ir darbą atlikti nesunkiai. Dėl naujų baterijų patobulinimų, pvz., ličio jonų baterijų, tai puikiai tinka jūsų vejos kolekcijai. Šio tipo žoliapjovės yra tylios ir nereikalauja priežiūros.

2. Varomas dujomis

Šio tipo žoliapjovės (ir trimerio pjovimo valas) puikiai tinka dideliam kiemui, nes turi daugiau galios ir ilgesnį veikimo laiką nei vienas akumuliatorius. Jis taip pat puikiai tinka storai žolei ir sunkiems krūmams, nes dujomis varomos žoliapjovės yra galingos. Jie naudoja specifinį kuro mišinį ir turi vieną trūkumą: nors dujomis varomos žoliapjovės puikiai tinka dideliam darbui, jų priežiūros išlaidos yra didesnės nei elektrinių žoliapjovių. Dujomis varomos žoliapjovės puikiai tinka šaligatvių, važiuojamųjų kelių kraštams apibraižyti ir piktžolėms genėti.

3. Elektrinis trimeris ir trimerio pjovimo valas

Tai yra su eletkriniu laidu veikiančios žoliapjovės, o tai reiškia, kad prie bet kurio maitinimo šaltinio reikia prijungti laidą. Elektra varomos žoliapjovės yra pigiausios iš jų, nes riboja naudojimą dėl laido. Šios žoliapjovės turi pakankamai galios dirbti ant vidutinės vejos, jos yra lengvos ir lengvai valdomos.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *