Trys priežastys pamėgti rytinį seksą

Rytinio sekso nauda seniai įrodyta. Nežiūrint į tai, daug moterų atsisako šio malonumo, teisindamos atsisakymą pačiomis įvairiausiomis priežastimis. Labai didelė klaida. Tai – labai naudingas dalykas. Mes parinkome tris priežastis, kurios padės tau pamėgti rytinį seksą ir reguliariai juo užsiimti.

Nereikia sporto salės

Jei nemėgstate treniruotis ir važinėti į sporto sales – siūlome alternatyvą. Pusvalandžio trukmės seksas, keičiant įvairias pozas, treniruoja visus kūno raumenis. Patys pagalvokite: vietoje trijų vakarų, kuriuos eikvojate pilnaverčiams užsiėmimams sporto salėje – malonus rytinis seksas. Rezultatai? Rezultatai bus analogiški, tik netingėkite ir neįklimpkite į monotoniją, kad nenustotumėte džiuginti mylimo žmogaus.

Stabili psichika

Mokslininkai padarė išvadą: partneriai, užsiimantys reguliariu rytiniu seksu, žymiai ramiau elgiasi dieną, lengvai reaguoja į kritiką ir neužtaiso skandalų transporte. Kame paslaptis? Sekso metu išsiskiria taip vadinami laimės hormonai, kurie pakelia nuotaiką. O kaip pradėsi dieną – tokia ji ir bus.

Normali savivertė

Šis punktas svarbus abiem lytims. Malonu jausti, kaip partneris pradeda naują dieną nuo švelnių glamonių ir žodžių, kokia tu nuostabi be jokio makiažo. Rytinis seksas suartina porą, priduoda laimės ir nerūpestingumo. Dėl tokios priežasties ne nuodėmė ir į darbą pavėluoti. Pagalvokite apie tai ir atitinkamai pakoreguokite dienotvarkę.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *