Tu patinki vyrams tada, kai esi paprasta

Turbūt kai kurios moterys pastebėjo, kad tereikia išeiti į gatvę apsirengus, kuo pakliuvo, be makiažo, ir viskas – vyrų dėmesys užtikrintas.

O štai jeigu jei išsipuošite ir išeisite į miestą visa tokia tobula ir ideali – niekas net nepažvelgs. Arba nebent vien moterys ir apžiūrinės. Su pavydu.

Moteris įmonės vakarėlyje gali atrodyti įprasčiausiai, tačiau aplink ją sukinėsis daug vyrų. O visos „gražuolės“ stovės nuošalyje, nesuprasdamos, kas čia, po galais, dedasi. Juk jos taip stengėsi, kad gražiai atrodytų.

O viskas dėl to, kad vyrai į moteris žvelgia ypatingai. Jų žvilgsnis daug gilesnis ir pilnesnis. Tiesiog pats vaizdas, pats savaime, jų nedomina. Jiems norisi daugiau, negu išvaizdos. Ne veltui kai kurios ne pačios gražiausios moterys visada apsuptos gerbėjų, o gražuolės kankinasi nuo vienatvės.

Žinoma, vyras sureaguos į iškirptę ir trumpą sijoną, tačiau tai bus negilus, trumpalaikis susidomėjimas. Pažiūrėjo ir nuėjo toliau.

Vyrą labiau domina moters ypatumai. Jos elgesys. Jos veido išraiška, mimika. Judėjimo maniera. Balsas. Jis tarsi jau iš tolo „zonduoja“, ar su tokia moterimi jausis gerai ir komfortiškai. Natūralu, kad šiuo atveju bet kuri save išpuoselėjusi moteris su tobulu makiažu ir aukštakulniais pralaimės mielai ir maloniai „paprastai mergaitei“.

Vyrai ir moterys grožį bei patrauklumą suvokia skirtingai. Tai, kas moterims atrodo gražu, gali atstumti vyrus. Pavyzdžiui – ilgi nagai su ryškiu laku, ryškiai nudažyti antakiai ir daug kitų keistų dalykų. Jei vyrai užkibtų vien už ryškumo, jie tuoktųsi su klounais. O jeigu vyrai žiūrėtų vien į figūrą, tuoktųsi tik su sportininkėmis. Kuo švelnesnis ir paprastesnis įvaizdis, tuo labiau jis patiks vyrui.

Moterys, atvirkščiai, grožį suvokia kaip gausybę iš esmės vien tik fizinių išvaizdos savybių, kurias uoliai pabrėžia kosmetika ir drabužiais. Čia ir slypi klaida. Moteris šiuo atveju atrodo graži kitų moterų, bet ne vyrų akyse.

Jeigu norite atrodyti patraukliau – būkite paprastesnė ir natūralesnė.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.