Vaikinų dėmesiui: lengvas būdas sužadinti bet kurios merginos susidomėjimą

Daugelis vyrų atlieka žygdarbius, kad patiktų gražiai nepažįstamajai. Ar tiesa, kad jai tiek daug reikia? Gal viskas kur kas paprasčiau? Jums tereikia žinoti vieną paslaptį. Nė viena mergina tam negali atsispirti. Šios mažos paslapties žinojimas gali padaryti net labiausiai neįveikiamą merginą nuolankią kaip ėriuką, kuris pats susidomi rūpestingu piemeniu. Norite sužinoti?

Tūkstančiai jaunuolių mokosi tinkamų pasimatymo frazių, kurios turėtų patraukti išrinktosios dėmesį, ir sužadinti jos palankumą. Tik šias naudingas frazes jie ne visada prisimena reikiamu laiku ir tinkamoje vietoje, be to, jaudulys supainioja žodžius, todėl kartais jie net pasirodo juokingai.

Vienos grupinės psichologinės konsultacijos metu buvo atliktas toks eksperimentas: vaikinams buvo duota užduotis prieit prie merginos ir be sustojimo berti jai komplimentus. Vienas jaunuolis nusprendė pagirti tikrai lieknas savo užsiėmimų kolegės kojas. Jis priėjo prie jos ir pasakė, kokios jos kojos ilgos ir gražios, lieknos ir seksualios, bet vidury kelio jo žodžiai baigėsi, o jam reikėjo žingsniuoti toliau ir kalbėti. Tokiais atvejais į galvą ateina „teisingos“ frazės. Po visų tų komplimentų apie merginos kojų lieknumą jaunuolis leptelėjo: „Turbūt sunku jas nusiskusti“.

O kaip pasakyti nedaug žodžių, bet tiksliai tokių, kokių reikia? Kad pati mergina po šių frazių pradėtų jumis domėtis? Yra vienas būdas. Jis jau seniai išbandytas gyvenimo. Svarbiausia nenaudoti šio metodo kiekvienas damai iš eilės, kitaip galite uždusti nuo jų dėmesio lavinos. Tačiau pirmiausia atskleisime mažą visų moterų paslaptį.

Jos negali nemylėti ir negeisti vyrų.

Kodėl? Kiekviena mergina turi susikūrusi savo pasakas apie tai, kokie turi būti idealūs meilės santykiai. Šios pasakos į sąmonę įsilieja nuo vaikystės, per senelių ir tėvų pasakojimus, iš literatūros, kino, televizijos laidų, merginų istorijų – visa tai jos meilės įsitikinimų šaltiniai. Ir tos pasakos menkai dera prie realybė. Stebuklinga princesė ir princas ant balto žirgo – personažai ne iš gyvenimo, bet jais labai norisi tikėti. Kitaip tariant, net jei princo dar nėra, mergina vis tiek mylės įsivaizduojamą savo gyvenimo veikėją. Šis procesas niekada galutinai nesustoja.

Vyrams nieko ypatingo daryti nereikia. Visos pastangos yra perteklinės. Žinant šią paslaptį, paprasčiausiai reikia merginos galvoje pradėti arba suaktyvinti meilės istorijos išgyvenimo procesą. Būkite tikri, ji pati šimtą kartų daugiau prifantazuos apie galimus romantiškus santykius, nei sugebėsite jai pasakyti. Jums tereikia paspausti jungiklio mygtuką.

Jei dar nepažįstate savo išrinktosios, tai gerai, vadinasi, nespėjote nieko sugadinti. Išbandykite toliau nurodytus veiksmus. Eidami pro šalį sustokite, pažvelkite giliai į akis ir pasakykite: „Tavo akys labai gražios“. Ir viskas. Eikite toliau savo keliais, tik paėjėję atsigręžkite ir nusišypsokite, tarytum užsimintumėte, jog tęsinys bus. Štai koks numanomas minčių srautas, kuris kils „gražių akių“ savininkės galvoje. ko jis norėjo? Įdomu, ar kalbėjo rimtai? Tikriausiai aš jam patinku ir pan.

Daugiau nesiartinkite ir porą dienų jos visai nepastebėkite. Po to nusipirkite kuklią gėlių puokštelę, bet mielą, ir įteikite – geriausia eidami su draugais pro šalį! Žodžiai gali būti įvairūs, pavyzdžiui: „Gražiausiai merginai pasaulyje“ arba „Tu nuostabiai graži“. Po to vėl eikite savo reikalais, vėl lėtai atsigręžkite, nusišypsokite ir nueikite., Juk ji jau žino, kad sugrįšite.

Bet jūs neskubėkite. Pradinkite savaitei arba tiesiog stenkitės jos nepastebėti. Šiame etape jauna mergina jau norės jus pažinti. Per savaitę ji tiek daug visko prisigalvos, prifantazuos. Jei mergina nekantri, ji negalės ilgai laukti, pati stengsis susipažint. Jei taip atsitiks – nepalūžkite, susipažinkite. Jei ne, tęsiame.

Toliau – dar lengviau. Jūs jai jau nebe pašalinis asmuo, o beveik artimas žmogus, tas, kuri sėdi jos galvoje ir dalyvauja jos fantazijose. Tai, ką ji galvoja šiandien, tikrai padarys rytoj. Ir jūs padėsite. Drąsiai pasirodykite, galite vėl su gėlėmis, ir pasakykite: „Tu pati žaviausia ir gražiausia mergina, todėl negaliu praeiti pro šalį (nepadovanoti gėlių), bet aš labai esu labai drovus, net nepaklausiau tavo vardo iki šiol..“ Jei po tokių žodžių ji nepasistengs susipažinti, pasakykite: „Turiu įdomų pasiūlymą…“ (pauzė…), palaukite klausimo, jis tikrai bus , o kai tik ji susidomės, pasakykite: „Ne dabar, turiu skubėti“ ir su liūdna atsisveikinimo šypsena nueikite.

Duokite jai dar tris dienas, tegu pasvajoja apie įdomų pasiūlymą. Būkite tikri – ji įsivaizduos visus įmanomus variantus, net jei iš tikrųjų visai neturėjote jokio pasiūlymo. Kito susitikimo metu galima susitarti dėl bet ko, ji jau bus viskam pasiruošusi. Ji bus kupina smalsumo, susidomėjimo, jos vaizduotėje jau bus įsijungęs pasakos išgyvenimas, ji trokš romantikos, jaudinsis.

Nepatartina žaisti šio žaidimo ilgai. Pasakos greitai suaktyvėja, vaizduotės išgyvenimus ir fantazijas reikia palaikyti, tačiau kyla pavojus, kad galite tapti vaiduokliu, kuris atsiranda iš niekur, suteikia ryškių romantiškų akimirkų ir išnyksta. Galima priprasti prie to, kad tikro bendravimo nebus, liks tik žaidimas.

Merginų pasakų apie meilę variantų nėra daug. Tačiau nurodysime keltą tipiškiausių atmainų, į kurias galite įtraukti save kaip pagrindinį veikėją.

Merginų pasakų atmainos

Finansinis princas

Jis ateina ir išgelbėja ją nuo nuobodžios kasdienybės. Dideliu ir gražiu automobiliu išveža ją iš ramaus ir pilko miestelio į didelį miestą (ar kitą šalį). Su juo visada smagu, ramu, pasitikintis, nekyla problemų dėl pinigų, gali nusipirkti ką nori. Kasdien viskas keičiasi, drabužiai tik pagal naujausią madą. Ji neprivalo dirbti, jis dirba, jos užduotis yra leisti pinigus.

Dvasingas princas

Jis ramus, pasitikintis savimi, gražus, išmintingas. Jis žino, kaip nusiraminti ir nuraminti kitą. Jis kalba gražius žodžius, meilės žodžius, psichiškai palaiko sunkioje situacijoje, su juo šilta ir ramu. Supranta ir priima, išgyvena ir įvairius sunkius jausmus. Jis nekreipia dėmesio į jos pykčio priepuolius, visada pasiruošęs palaikyti ir padėti.

Psichoterapinis princas

Tėvai pavargę, draugai – niekšai, draugės – kalės, niekas jos nesupranta. Ir tada pasirodo jis. Malonus, protingas, įžvalgus. Moka klausyti, žiūri supratingomis akimis, jis yra tas, kuriam norisi viską papasakoti! Jis dovanoja jai gėlių visų akivaizdoje, o visi sprogsta iš pavydo.

Šeimyninis princas

Tai būdinga merginoms, kurios trokšta daugintis. Jis myli vaikus, yra patikimas, žiūri tik į ją, o nuo kitų moterų jį net pykina, todėl yra ištikimas. Jis nori sukurti šeimą, gerai uždirba ir nemoka švaistyti pinigų, yra pasirengęs viską parnešti žmonai, atiduoti kiekvieną centą šeimai, nes mano, kad šeima ir vaikai yra svarbiausia. Jis jau turi didelį butą ir net vaikų kambarį jame, lieka tik susilaukti palikuonių.

Žinoma, verta išsiaiškinti, kuris variantas iš minėtų pasakų yra aktualus konkrečiai merginai. Bet tai jau galima bus padaryti vėliau, o pažinčiai užmegzti ir susidomėjimui sužadinti užtenka paprasto veiksmo – įjungti jos fantazijas. Mintys ir pasakos suveiks automatiškai ir sukurs patrauklų pagrindinio herojaus įvaizdį.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *