Vienas bruožas, pagal kurį nesunku išsirinkti gerą žmoną

Gaila, bet gyvename tokiais laikais, kai neteisingas gyvenimo draugės pasirinkimas gali pridaryti rimtų nuostolių. Liūdniausia, kad pačioje pradžioje be galo sunku suprasti, ar teisingai pasirinkome.

Mergina, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodė labai gera ir miela, po metų šeimyninio gyvenimo susiglemžia pusę turto ir palieka prie suskilusios geldos. Po to jau neįmanoma be įtarumo žvelgti į visas be išimties moteris. O jeigu situacija pasikartos?

Asmeniškai aš esu „žemų lūkesčių“ šalininkas – santykių pradžioje visada turiu galvoje, kad ji gali niekuo nesiskirti nuo daugybės šiuolaikinių moterų. Mano įtarimai pasitvirtino? Puiku, nieko nepraradau. Moteris pasirodė esanti geresnė, nei maniau? Dvigubai puiku.

Išvada – reikia susitikinėti su normaliomis moterimis ir laikytis kuo toliau nuo neadekvačių. Tačiau kaip jas atskirti? Mus supa daugybė moterų, ir nė viena iš jų nevaikšto su ženklu: „Aš gera! Gali mane vesti!“

Jei dabar aš surinkčiau visą savo vyrišką auditoriją didelėje salėje, paprašyčiau ant popieriaus lapo užrašyti savo pageidavimus, susijusius su, pavyzdžiui, išvaizda ir išanalizuočiau atsakymus, bendrą vardiklį juose surasti būtų sunkoka. Vienam patinka coliukės, kitam – aukštos, trečiam – blondinės, ketvirtam – brunetės.

Į klausimus apie išvaizdą daugelis atsakys nedvejodami. Bet jei paklausčiau apie moralinę sferą, esu tikras, kad daugelis parašys taip: „gera moteris – tai pozityvi moteris“.

Žinoma, formuluotė bus kitokia, tačiau esmė būtent ši. Tiems, kurie taip nemano, siūlau pagalvoti. Ar pastebėjote, kad dauguma šiuolaikinių damų turi labai nemalonų, depresyvų charakterį? Jos reguliariai tarkuoja smegenis, manipuliuoja, gniuždo, nuolat verkšlena, jos klaikiai kaprizingos. Ir atsiskleidžia visas šis „gėris“ neretai jau pirmąjį bendravimo mėnesį.

Bendro gyvenimo metu vaizdas tampa dar niūresnis. Kiek vyrų yra girdėję tokių priekaištų: „Tau neatrodo, kad per mažai uždirbi? Žinau, kad tavo pajamos yra porą tūkstančių per mėnesį. O štai mano draugės vyras gauna tris su puse, be to, neseniai nusipirko kailinius už n tūkstančių. Va čia tai vyras, o tu?“

Moterys leidžia sau reguliariai lyginti tave su kitais vyrais, ir dėl to depresyvus bendravimo pobūdis tik dar pagilėja.

Įsivaizduokite, kad jums suteikta galimybė rinktis – gyventi po švelnia ir šilta saulute, arba tamsioje, visas jėgas išsekinančioje atmosferoje, kupinoje negatyvo. Kurį variantą pasirinksite?

Pasirinkimas akivaizdus. Problema ta, kad negatyvą skleidžiančios damos santykių pradžioje moka meistriškai maskuotis „šilta saulute“. Jos gali gyventi su šia kauke metų metus, tačiau anksčiau ar vėliau, vis tiek viskas išplauks į paviršių.

Ką gi tokiais atvejais daryti?

Į pagalbą šiuo atveju tikrasis kiekvieno vyro draugas – atidumas. Pačioje pažinties pradžioje LABAI REKOMENDUOJU atidžiau pažvelgti į sutiktą moterį. Pozityvi moteris švyti. Ji dažnai šypsosi, ji laiminga, o akyse spindi ugnelė.

Ji beveik visada geros nuotaikos. Ji neišpils į tave savo negatyvo kaip į unitazą ir nesidairys į kitus žmones, reguliariai lygindama savo ir jų gyvenimą. Ji moka vertinti tai, ką turi dabar, šalia tokios moters didžiąją laiko dalį būsi laimingas.

Kartais ji verkia ir liūdi, kartais jūs ginčijatės. Tai normalu. Tačiau skirtingai nuo šiuolaikinių depresyvių damų, kurios SĄMONINGAI eina į kontaktą su bjauriu nusiteikimu ir su nelabai švariais kėslais, adekvati moteris, apimta blogos nuotaikos, apribos bendravimą iki minimumo ir užsiims savimi, užuot teršusi savo negatyvu visus ir viską aplinkui.

Iš čia – mano kuklus patarimas: pabandykite paieškoti moters, kurios širdyje vis dar liko šviesos ir šilumos.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *