Vienas klausimas, kuris gali pakeisti gyvenimą į gerąją pusę

Pasitaiko situacijų, kai nežinome, kaip reikėtų teisingai pasielgti, kai nesuprantame, ką daryti ir kaip derėtų judėti toliau. Apima toks jausmas, kad gyvenimas įstrigo aklavietėje, ir neaišku, kaip iš jos išeiti. Tikriausiai kiekvienas bent kartą yra atsidūręs tokioje padėtyje.

Viskam savas laikas

Jeigu ir jums kartais susiklosto tokios situacijos, siūlome atvirai ir sąžiningai atsakyti sau į vieną klausimą, kuris paprastai visada padeda suprasti, kaip geriausia pasielgti vienomis ar kitomis aplinkybėmis.

Tas klausimas skamba taip: „Ar mano sprendimas tikrai yra toks, kuris padarys mane laimingą, ar ne? Ar tai yra tai, ko noriu būtent aš? Ar tai yra tiesiog kitų mintys, nuomonė ir požiūris, kuriuos aš priėmiau kaip savus?“

Ir dar gerai pagalvokite, ar toks sprendimas yra būtent tai, ko jūs, jūsų nuomone, esate verti ir nusipelnę, apie ką taip seniai svajojote, ar ne?

Būkite nuoširdūs ir sąžiningi su savimi, kai bandysite atsakyti į tuos klausimus. Pirmiausia įsijauskite į save, įsiklausykite į savo vidų ir tada atsakykite. O paskui tebūnie, kas bus. Jūs padarėte viską, ką galėjote ir kas nuo jūsų priklausė. Dabar jau viskas Dievo ar aukštesnių jėgų galioje. Pasikliaukite savo likimu ir viskas susiklostys kuo geriausiai. Net geriau, nei patys įsivaizdavote ar bandėte suplanuoti. Veikiausiai tai bus kitaip, nei tikėjotės.

Svarbiausia, nereikia bijoti suklysti. Juk neklysta tik tie, kurie nieko nedaro. O jūs tikriausiai tokie nesate? Ir dar labai svarbu visada likti ištikimam sau ir savo širdžiai. Tada išsaugosite ramybę ir pusiausvyrą savo viduje.

Šie klausimai išves jus į šviesą iš tamsios aklavietės, kurioje galbūt seniai įstrigote ir iš kurios nerandate išeities. Įsigilinkite į savo atsakymus ir tikėkite, kad viskas galiausiai susiklostys tik į gera. Juk visos jūsų klaidos ir poelgiai – tik gyvenimo patirtis, kuri kada nors nuves jus ten, kur turite patekti. O dabar jūs esate kaip tik ten, kur turite būti dabar.

Tiesiog viskam savas laikas. Todėl nesijaudinkite ir pasistenkite atsipalaiduoti. Pasitikėkite savimi. Viskas susiklostys taip, kaip turi būti. Kad ir ne visada tai įvyksta taip, kaip norite, bet dar nereiškia, kad blogiau. Veikiausiai bus tik geriau.

Jūs nežinote savo ateities, tai kam dėl jos jaudintis? Ar yra kokia nors prasmė? Geriau gyventi dabarties momentu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *