Visus savo namų čiaupus patepu vazelinu – poveikis yra tiesiog stebuklingas

Sužinokite, kaip impregnuoti maišytuvą ir visada palaikyti švarą. Viskas yra paprasčiau nei paprasta!

Ant chromuotų čiaupų ir kitų vonios ar virtuvės maišytuvo elementų susidaro  muilo apnašos, kurios tikrai neatrodo estetiškai. Kaip tą ištaisyti? Viskas yra labai paprasta.

Chromuotų jungiamųjų detalių impregnavimas

Tai – labai paprasta užduotis. Jei pasinaudosite šiuo patarimu, čiaupus teks valyti kur kas rečiau. Pirmiausia nuo visų jungiamųjų detalių pašalinkite nešvarumus, dėmes ir muilo nuosėdas. Sausai nušluostykite čiaupus. Svarbu, kad ant jų nebūtų vandens. Užtepkite vazelino ant čiaupo ir jo jungiamųjų detalių. Įtrinkite tualetiniu popieriumi arba popieriniais rankšluosčiais. Atsukite vandenį: tikrai pastebėsite, kad vandens lašeliai neužsilaiko ant maišytuvo paviršiaus ir nepalieka jokių pėdsakų.

Dujinės viryklės valymas

Dujinė viryklė labai greitai susitepa. Ant jos nusėda maisto likučiai, pridžiūva išsiliejęs padažas ar iš puodo išsitaškęs vanduo. Prie dujinės viryklės paviršiaus lengvai prilimpa nešvarumai, kuriuos vėliau sunku pašalinti.

Būtent todėl čia taip pat praverčia vazelinas. Jis puikiai impregnuoja dujinės viryklės paviršių. Pirmiausia kruopščiai išvalykite viryklę. Ant blizgaus paviršiaus užtepkite vazelino ir paskirstykite popieriniu rankšluosčiu arba mikropluošto šluoste. Vazelinas neleis prie paviršiaus prikibti nešvarumams ir maisto likučiams, be to, juos bus kur kas paprasčiau pašalinti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *