Vos viena sąlyga, kad išsirinktum būsimą vyrą

Ką reikia daryti, kad nesuklystum rinkdamasi savo būsimą vyrą? Manau, šis klausima domina daugelį moterų. Ir štai ką jums apie tai pasakysiu. Kad tai padarytumėte, jums reikia viso labo laikytis vienos sąlygos.

Sąlyga paprasta: neprisiriškite prie vyro anksčiau laiko. Neišjunkite šalto proto, nepraraskite galvos, o svarbiausia – žvelkite į vyrą plačiai atvertomis akimis, be rožinių akinių.

Tada ir savo mintyse, ir veiksmuose būsite absoliučiai laisva bei natūrali. Būsite tikrąja savimi ir būtent tasai jūsų elgesio lengvumas bei natūralumas, o ne troškimas patikti ir visais įmanomais būdais įtikti, atliks savo darbą – vyras be proto į jus įsimylės. Argi įmanoma neįsimylėti į tokią ryškią ir gyvą moterį?

O ir jūs tuo pat metu galėsite pamilti šį vyrą ne vien širdimi, bet visų pirma – savo galva ir protu. Kitaip sakant, savo jausmuose orientuositės ne vien į drugelius pilve, bet taip pat galėsite matyti ir blaiviai vertinti visus tuos veiksmus ir poelgius, kuriuos tasai vyriškis daro jūsų labui.

Tokiu atveju jūs galėsite dar ir užtikrintai teigti, kad pati sąmoningai pasirinkote sau vyrą, o ne šiaip įsimylėjote į jo „žavingas akis”. Žavingos akys – tai, žinoma, labai svarbu ir labai gerai, tačiau jų akivaizdžiai nepakanka stipriems santykiams, o paskui ir tvirtai šeimai iki gyvenimo pabaigos sukurti. Manau, šitai jūs ir be manęs suprantate.

Dėl to reikia labai rimtai žvelgti į šį klausimą, kad paskui netektų kaltinti kitų žmonių dėl to, kad jūsų santykiai plėtojasi visai ne taip, kaip jums iš tikrųjų norėjosi. Kad nereikėtų vieną gražią dieną staiga suvokti, kad jūsų vyriškis pasikeitė.

Ne, jis nepasikeitė. Jis toks visada buvo, tiesiog jūs nenorėjote to matyti ir pripažinti. O jeigu elgsitės taip, apie ką rašau šiame tekste – į tokią liūdną situaciją neįsivelsite. Taip kad reikia jau pačioje pradžioje atidžiai žiūrėti, ką tokį susiruošėte imti, kad paskui netektų sėdėti nelaimingai ir aimanuoti. Kam jums reikalingas katinas maiše, teisingai?

Būkite sąmoninga ir atsakinga už savo gyvenimą ir už visus savo sprendimus. O rinktis būsimą vyrą, manau, vienas svarbiausių sprendimų kiekvienos moters gyvenime, juk paskui su juo reikės gyventi, gimdyti ir auklėti vaikus, drauge senti… Turėkite tai galvoje.

Neskubėkite prisirišti prie to, kuris dar nespėjo savo poelgiais parodyti, kad yra išties rimtai nusiteikęs ir vertas jūsų vyriškis. Tausokite save, jūs pati sau – vienintelė pati geriausia. Sėkmės!

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *