Vyrai visada kalba teisybę

Yra tema, kurią man ir, manau, ne man vienai, sunku suprasti. Kaip teisingai elgtis santykių pradžioje, kokias klaidas šiuo laikotarpiu padaro moterys? Ką gi, apie vieną iš svarbiausių klaidų šiame tekste kaip tik ir papasakosiu. Jos esmė paprasta. Vyrai visada kalba teisybę, tik moterys yra linkusios jos negirdėti.

Svarbiausia klaida yra ta, kad mes, moterys, linkusios prifantazuoti, prisigalvoti, pagražinti realybę, ir savo norus bei fantazijas imame laikyti tikrove.

Būtent dėl to taip dažnai nepasiteisina mūsų viltys ir lūkesčiai, mes juk pačios prisirišame prie žmogaus, kuris visai neketino megzti su mumis rimtų santykių, jaučiame skausmą, verkiame, o paskui metų metus gydomės ir atstatome jėgas. Vienatvės baimė verčia mus megzti iš anksto pasmerktus santykius. Juk pačios jaučiame, kas tai per vyras – tinka jis mums ar netinka, tačiau vis tiek fantazuojame ir viliamės, kad jį pakeisime, perdarysime. Neverta kurti savo gyvenimo ant iliuzijų pamatų, nusivylimai tokiu atveju bus neišvengiami, nes iliuzijos anksčiau ar vėliau išsisklaido, o žmonės niekada nesikeičia.

Kodėl gi moterys prifantazuoja, prisikuria vaizduotėje įvairiausių dalykų užuot surinkusios informaciją, jeigu jos trūksta, užuot pasikalbėjusios ir išsiaiškinusios viską, ko joms norėtųsi sužinoti? Daugelis moterų bijo tai daryti. Bijo „atbaidyti”. Eina į pasimatymus, mezga santykius… O kada gi kalbėtis apie svarbiausius dalykus, jei ne pačioje pradžioje?

Jeigu vyras pasakė, kad nepasirengęs rimtiems santykiams, nereikia manyti, kad jis drovisi ar kuklinasi. Jis paprasčiausiai nemyli ir rimtai į jūsų santykius nežiūri. Susidomėjimas moterimi kaip išrinktąja vyrui kyla iš karto ir paskui jis šito požiūrio, kaip taisyklė, jau nekeičia. Nereikia fantazuoti savo konteksto. Jeigu vyras pasakė, kad nenori tuoktis, reiškia, jis nenori tuoktis būtent su jumis. Ir nieko daugiau.

O mes ko primąstome? Aš pasistengsiu ir jis panorės. Jeigu neskambina, tai dėl to, kad jūs jam nerūpite, o ne dėl to, kad neturi galimybės paskambinti. Jeigu neskambina, reikia tiesiog liautis apie jį galvoti. Tai viskas, ką turite padaryti. Štai taip viskas paprasta.

Nesupažindina jūsų su draugais ir tėvais, reiškia, rimtai į jus nežiūri. Arba pradingsta, nesirodo ištisas savaites, praktiškai nerodo jokios iniciatyvos plėtoti santykius, o mes sėdime ir laukiame: „jam tikriausiai kažkas atsitiko, tuojau viską sutvarkys ir viskas bus gerai”. Sutvarkys? Žinoma, ne. Vyrai visada sako teisybę, tik moterys linkusios jos nesiklausyti.

Jeigu iniciatyvą rodote tik jūs, tai reiškia, kad perspektyvų tokie santykiai neturi ir neturės. Ir nėra ko laukti. Jeigu jis atšaukia susitikimus, visą laiką užimtas, retai matotės, tai jis jumis nesusidomėjo. Nereikia jo teisinti ir klaidinti pačios savęs.

Kartais vyras tiesiai pasako: „Susirask kitą, aš tavęs nevertas”. Ir ką? Moteris tuojau pat puola galvoti, kad ji jam pernelyg gera ir jis jaučia nepasitikėjimą. Ne, jis jaučia būtent tai, ką pasakė. Jaučia, kad jūs jam netinkate arba susirado kitą moterį. Jis paprasčiausiai nežino, kaip švelniau jums tai pranešti.

Seksualiniai santykiai irgi nereiškia, kad tarp judviejų viskas rimta. Ypač, jei seksas tapo jūsų santykių pagrindu. Reikia labai aiškiai atskirti, kur yra vyriška aistra, o kur – jo noras su jumis būti. Ir jeigu vyras jūsų nori, tai dar nereiškia, kad įsimylėjo. Neskubėkite su artumu, duokite sau ir vyrui laiko, kad suprastumėte, ar domina jį kažkas daugiau jumyse, išskyrus seksą. Jei bendraujate jau pakankamai ilgą laiką, o vyras nekalba jums apie savo jausmus, netaria meilės žodžių, tai reiškia tik viena – meilės jis jums nejaučia. Ir nereikia išsigalvoti, kad jis, atseit, drovisi prisipažinti ar neranda tinkamų žodžių.

Neišsigalvokite jausmų, kurių nėra. Juk paskui pačios pradedate jais tikėti, kurti bendro gyvenimo planus, o vyras net nenujaučia, jam tai net į galvą nešauna, jis tiesiog leidžia su jumis laiką. O kai sužlunga bevaisės viltys – labai skaudu.

Taip pat labai svarbu sąžiningai atsakyti sau į šiuos klausimus:

  • Kokią vietą užimu šio vyro gyvenime?
  • Ar tai išties rimti santykiai? Galbūt pati juos sau susigalvojau? Ir atkreipkite dėmesį, ar rimtai kalbate apie savo santykius;
  • Ar kalba vyras apie mūsų bendrą ateitį?
  • Ar jaučiate šilumą, o gal – tam tikrą distanciją ir šaltuką?

Santykiai turi plėtotis, o jeigu jie plėtojasi vangiai ar apskritai įstrigo, reiškia, vyras, deja, nežiūri į juos rimtai. Nereikia jo teisinti. Ir jeigu suprantate, jaučiate, kad vyras jūsų nemyli, nereikia stengtis užsitarnauti, iškaulyti, išsireikalauti jo meilės, atkakliai stengiantis padaryti kažką tokio, kad santykiai pajudėtų į priekį. Ir netgi jei vyras su jumis susituoks, kas irgi kartais nutinka, nieko gero iš to neišeis. Jis vis tiek anksčiau ar vėliau išeis pas mylimą moterį.

Jei neseniai susipažinote su vyru, meskite lauk savo naivumą, pasistenkite išgirsti būtent tai, ką vyras jums sako, o ne tai, ką norite iš jo išgirsti. Vyrai visada kalba teisybę. Tik moterys nenori jos girdėti. Eikite į santykius be iliuzijų ir fantazijų. Kuriems galams kažką išsigalvoti? Nereikia vyriškyje ieškoti to, ko jame nėra. Tiesiog pamėginkite pagaliau pamatyti tai, kas jame yra. Tada nebus skausmingų nusivylimų. O taip pat nepamirškite savo moteriško orumo ir neleiskite kad jumis naudotųsi.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *