Vyriškas ir moteriškas įsimylėjimas

Pamėginkime išsiaiškinti, kuo vyriškas įsimylėjimas skiriasi nuo moteriško.

Didžioji dalis santykių problemų kyla dėl nepakankamo tarpusavio supratimo. O tarpusavio nesupratimas atsiranda dėl to, kad skirtingos lytys skirtingai kuria santykius. Moteris dažniausiai tikisi, kad partneris išreikš savo meilę tais būdais, kokiais meilę išreiškia ji pati, moteris, tačiau akivaizdu ir visiškai natūralu, kad vyras to nedarys, kadangi jis naudoja savus, vyriškus jausmų reiškimo būdus, dažniausiai visiškai nesuprantamus moteriai.

Tai kuo gi skiriasi nuo mūsų tie paslaptingi vyrai? Pamėginkime išsiaiškinti.

Daugiau kontakto

Teorijos „moteris myli ausimis, o vyras – akimis” įrodinėti nėra reikalo. Jeigu moteriai rimtas jausmas neįmanomas be nuolatinio emocinio kontakto, tai vyrui svarbu jausti savo moterį fiziškai. Būtent dėl to pasipila moteriškos pretenzijos: „Kodėl tu su manimi nesikalbi?”, „Tau iš manęs reikia tik sekso?” Ne, ne tik sekso. Tačiau fizinis artumas vyrui reiškia žymiai daugiau, nei moteriai ir dėl to kaltinti partnerį seksualine priklausomybe tikrai nevertėtų. Vyrui seksas būtinas.

Apie ką galvoji?

Ne paslaptis, kad vyrų ir moterų mąstymas kardinaliai skirtingas, tas pats pasakytina apie meilę. Dauguma konfliktų kyla dėl banalaus partnerių tarpusavio nesupratimo.

Vyras mąsto maždaug tokiu būdu: pasirenka objektą, sukuria veiksmų planą, pradeda jį vykdyti.

Tokia mąstymo eiga būtina geram medžiotojui, o šiandien „grobio” vaidmenį vaidina patikusi moteris, kurią reikia užkariauti. Moteris, tuo tarpu, negali išsiversti be emocijų, ji visu pajėgumu įjungia fantaziją ir vaizduotę, pakanka tik vyrui pašnairuoti į jos pusę. O štai vyras negali veikti, jei neturi rimto pagrindo.

Kuo čia dėti tėvai?

Auklėjimas ir tėvų šeimoje gyvavusios nuostatos vaidina didžiulį vaidmenį, kai kalba užeina apie meilės reikalų sprendimą. Visiems akivaizdu, kaip skiriasi berniukų ir mergaičių auklėjimas, dėl to, suaugę, dabar jau vyrai, o ne berniukai, stengiasi laikytis įprastų nuostatų: jokių emocijų ir ašarų, jausmų demonstravimas – moterų darbas. Dėl to nereikia manyti, kad partneris yra bejausmis stuobrys, kuris jus ignoruoja. Galbūt jis tiesiog nepratęs atvirei reikšti emocijų.

Aš laisvas

Laisvė būtina ir vyrams, ir moterims. Kalba eina, žinoma, ne apie laisvus santykius, o apie poilsį nuo partnerio/partnerės. Labai svarbu nesmaugti vyro trumpu „buities pavadėliu”. Jeigu jis nori susitikti su draugais, tai jis būtent šito ir nori – susitikti su draugais. Vyrai negyvena dieną naktį galvodami apie neištikimybę. Jei vyriškis prakalbo apie savaitgalio planus, kuriuose figūruoja jo draugai, būtų kvaila kelti isteriją ir drausti jam kurs nors eiti be jūsų. Vyrams būtina perjungti dėmesį, kad paskui galėtų grįžti pas jus, kupini naujų jėgų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *