Ženklai, kad jūs jam svarbi, tačiau jis jūsų nemyli

Visada sunku, kai pastebime, jog užgimė jausmai žmogui, kuris jau ir taip yra jūsų artimas draugas. Tai sudėtinga, kadangi tenka daug ką išsiaiškinti ir suprasti. O pirmiausia būtina suprasti, kaip jis su jumis elgiasi: tik kaip su drauge ar irgi gali nueiti toliau už draugystę?

Štai keletas požymių, rodančių, kad jūs jam svarbi, tačiau jis jūsų nemyli:

1. Jis sako, kad jūs jam esate kaip jaunesnė sesuo. Jis myli ir rūpinasi jumis, tačiau nėra įsimylėjęs kaip moters.

2. Jis nekviečia pasivaikščioti dviese, o tik su kompanija. Tai reiškia, kad jis nenori su jumis artumo.

3. Jis su jumis aptaria savo asmeninį gyvenimą ir savo problemas, kylančias jam su kitomis moterimis. Tai reiškia, kad jis pasitiki jumis kaip drauge ir nelaiko niekuo daugiau.

4. Jis nerodo pavydo, kai pradedate su kuo nors susitikinėti. Galbūt jis netgi palaiko jūsų bandymus užmegzti santykius su kokiu nors vyriškiu. Reiškia, jis nėra suinteresuotas būti jūsų vaikinu.

5. Jis neypatingai stengiasi padaryti jums įspūdį.

6. Jis nesistengia inicijuoti pokalbio su jumis, nebent jam ko nors iš jūsų reikia. Niekada nesiuntinėja žinučių vien tam, kad tiesiog pakalbėtumėte.

7. Jis nežengia jokių žingsnių mums gerai suprantama linkme. Paprastai, kai kam nors patinkate, jis bando kažko imtis. O jeigu jis nieko nedaro, vadinasi, jo nedomina nieko daugiau, išskyrus draugystę.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *