Žiūrėkite ne į tai, kaip žmonės ateina, o kaip jie išeina

Kiekvienam iš mūsų yra tekę nusivilti žmonėmis…

Toli gražu ne iš karto įmanoma suprasti žmogaus esmę, atpažinti jo motyvus. Pirmojo susitikimo metu jis gali šypsotis, kalbėti malonius žodžius. Tačiau tolimesni jo žingsniai parodys visiškai kitokią asmenybę.

Žinoma, sunku visu šimtu procentų suprasti ir atpažinti žmogų. Gyvenimo procese žmonės keičiasi, kurie keičiasi radikaliai, patiria transformaciją.

Tačiau norint būti objektyvesniems ir pernelyg nepasitikėti anksčiau laiko, labai svarbu sutelkti dėmesį į paprastą taisyklę:

Nežiūrėkite, kaip žmogus ateina. Žiūrėkite, kaip jis išeina.

Kai žmogus ateina, jis stengiasi, parodo save kuo geresniu, ir tai natūralu

Atėjimas – tai pirmieji pasimatymai, bendravimas nepažįstamoje aplinkoje. Žmogus prisistato, formuoja ir palaiko tą įvaizdį, kuris jam naudingas.

Tai visai normalu. Mažai kas nori atrodyti blogas, nepatraukliai ir pan. Negana to, yra tikrų meistrų, mokančių tiesiog žaibiškai ir labai stipriai sužavėti. Tik jie ne visada bus tokie, galite skaudžiai nusideginti.

Nepasitikėkite tik pirmuoju įvaizdžiu

Svarbu matyti žmogų tada, kai jis veikia ir kažką daro. Kaip jis susitvarko įvairiose situacijose, kokius sprendimus priima, ką renkasi.

Gražiai kalbėti ir pasakoti – vienas dalykas. Gražiai veikti ir daryti – visai kas kita, tai žymiai sudėtingesnis lygis.

Jei nori pažinti žmogų – sužinok, kaip jis nutraukia santykius

Ką žmogus kalba apie savo buvusįjį/buvusiąją. Ką jis kalba apie savo buvusius darbdavius. Apie draugus, su kuriais nustojo bendrauti.

Taip, visą gyvenimą savo kelyje galime sutikti labai skirtingų žmonių. Ir ne visi išsiskyrimai bus sklandūs. Bet jei žmogus koneveikia visus aplinkinius, jei visus kaltina visus, jei, anot jo, aplink vien niekam tikę žmonės, jeigu jis tiems, su kuriais išsiskyrė, visą gyvenimą keršija – akivaizdu, kad problemų ieškoti reikia taip besielgiančiame žmoguje.

Kaip jis paliko kitus – taip, greičiausiai, paliks ir jus

Su kaltinimais, įžeidinėjimais ir net prakeiksmais. Galbūt jis išpliurps visiems jūsų didžiausias paslaptis. Galbūt pamėgins iškrėsti kokią nors kiaulystę. Paprasčiau tariant – jis realizuos įprastą jam scenarijų.

Nepasitikėkite tik pirmuoju įspūdžiu. Analizuokite asmens veiksmus ir poelgius kitų žmonių atžvilgiu. Išėjimas yra svarbesnis, norint pažinti žmogų, nei susitikimas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.