10 požymių, rodančių, kad nemylite savęs

Nesveikai maitinatės ir valandų valandas naršote socialiniuose tinkluose? Tai tik du požymiai, kad savęs nemylite.

„Kaip išmokti mylėti save?“. Paprastai. Meilė yra atsakinga veikla, kai ugdai tą, kurį myli. O nemeile – neatsakingas požiūris į save, vedantis į destrukciją, degradaciją.

Štai poelgiai, kurie rodo, kad savęs nemylite.

1. Jūs žiūrite televizorių iki 1 val. nakties arba naršote socialiniuose tinkluose, o ne miegate. Taip kasdien alinate savo kūną, todėl pernelyg greitai senėjate. Neišsimiegojus organizme nepasigamina pakankamai serotonino, todėl gera nuotaika jūsų taip pat neaplanko.

2. Valgote retai ir nesveikai. Mūsų pagrindas yra fizinis kūnas, o mokslininkai jau seniai įrodė, kad į burną dedamas greitas maistas tiesiogiai veikia smegenis ir emocijas.

3. Jūsų diena – sėdite arba gulinėjate. Judėjimo trūkumas veda į visų sistemų ir organų sąstingį, o vėliau į depresiją. Galų gale, jei nenaudojate savo kūno, jis atsisako jums tarnauti.

4. Bendraujate su senais, tačiau toksiškais draugais, nes gaila juos prarasti. Aplinkui yra žmonių, su kuriais po bendravimo jaučiatės blogai, bet vis tiek bendraujate, kad tik jie ko nors blogo apie jus nepasakytų.

5. Leidžiate tėvams nuolat pažeisti jūsų asmenines ribas. Jūs esate suaugusi, bet mama jums skambina ar aplanko kasdien. Priimdama sprendimus, jūs pasitikite mama, o ne savo vertybėmis, kad tik mamos neįžeistumėte.

6. Svajojate, tačiau nieko dėl svajonių nedarote. Taip, gyvenime yra daug gerų dalykų, bet tai ne apie jus. Tikite likimu ir vien tik laukiate, kada jis jus apdovanos.

7. Skundžiatės ir verkšlenate. Visiems ir visada. Ir jums atrodo, kad taip gyventi teisinga. Nes jūsų aplinkoje įprasta visiems dejuoti.

8. Nepastebite aplinkinio pasaulio. Gyvenate autopilotu, nežiūrite į gamtą, į žmones, iš arti, nes seniai nusprendėte, kad jau viską žinote. Žingsniuojate kasdien iš darbo į namus viena vaga, todėl jūsų gyvenimas yra pilkas.

9. Suvokiate, kad jums kažkas negerai, tačiau nieko nekeičiate, tik kenčiate. Nes norint kažką pakeisti, reikia pradėti elgtis kitaip. O tam reikia pastangų. O jūs tingite.

10. Jūsų santykiai su artimaisiais blogi, dirbate darbą, kurio nemėgstate.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *