5 daiktai virtuvėje, kuriuos žmonės dažnai pamiršta išsiplauti, tvarkymosi metu

Generalinio valymo metu susiduriame su daugybe problemų, dėl kurių kartais pamirštame kai kurių vietų namuose valymą.

Pažeidžiamiausia šiuo atžvilgiu yra virtuvė, kurioje yra begalė įvairiausių indų, pjaustymo lentų, smulkios buitinės technikos ir kitų daiktų, kuriems kartais neskiriame pakankamai dėmesio.

Smulki buitinė technika

Pamėginkite prisiminti, kada paskutinį kartą plovėte virdulį, kavos virimo aparatą ar skrudintuvą – ne iš išorės, o iš vidaus?

Net jeigu išoriškai jie atrodo pakankamai švarūs, viduje greičiausiai rasite trupinių, apnašų sluoksnį, pridegusių vietų ir kitų teršalų.

Vandens filtras

Specialus filtras paverčia vandenį iš čiaupo tinkamu gerti, bet ar esate tikri, kad jo sienelės vis dar skaidrios? Greičiausiai ne, nes dauguma žmonių pamiršta reguliariai nušluostyti filtro sieneles bei dugną, o juk išvalyti visa tai galima įprastu indų plovikliu.

Indai biriems produktams

Arbatos, kavos, kruopų, miltų ir kitų panašių produktų indai laikui bėgant pasidengia dulkių sluoksniu, o jų sienelės nublanksta. Nepamirškite kiekvieną kartą prieš suberiant produktus, kruopščiai išplauti indą su plovikliu.

Šaldiklis

Net jei jūsų šaldytuve yra „No-Frost“ sistema, tai nereiškia, kad jo nereikia reguliariai atitirpinti; nepamirškite karts nuo karto išimti iš šaldiklio visų maisto produktų ir išvalyti visus skyrius.

Pjaustymo lentos

Tvarkant virtuvę, nepakenks atkreipti dėmesį į pjaustymo lenteles, net jeigu jas plaunate po kiekvieno naudojimo.

Tai svarbu padaryti dėl dviejų priežasčių:

Pirma – žalios mėsos ar žuvies dalelės gali įsiskverbti į mikroskopinius plyšius ir jų bus neįmanoma pašalinti naudojant įprastą indų ploviklį.

Antra – ant pjaustymo lentelių visi maisto produktai palieka kvapus, todėl šiam virtuvės įrankiui reikalinga ypatinga dezinfekcija.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *