9 ženklai, kad jūsų šeima atsidūrė ant skyrybų slenksčio

Kaip rodo liūdna statistika, mūsuose tik 30-40% vyrų ir žmonų yra patenkinti savo šeimos gyvenimu. Jei jus sudomino šio straipsnio pavadinimas, galbūt jūsų šeimos gyvenimas nėra toks tobulas, kaip norėtumėte? Ką gi daryti? Pradžiai perskaitykite tekstą ir įvertinkite, ar viskas taip jau blogai jūsų gyvenime. O tada veikite, priklausomai nuo išvadų.

Taigi, devyni santuokos, atsidūrusios ant skyrybų slenksčio, požymiai:

Jūs nenorite vienas kito. Statistika rodo, kad apie 12% porų visiškai neužsiima seksu, ir kažkaip su tuo gyvena. Tačiau! Sveikiems vyrams ir moterims vienareikšmiškai reikia sekso, bent jau sveikatos labui! O jeigu sekso apskritai lyg ir norisi, su sveikata irgi viskas gerai, tačiau nesinori būtent su vyru/žmona – viskas, ryšys nutrūko.

Šalia partnerio jaučiatės vieniši. Atrodo, kad vyras/žmona yra, tačiau nėra jokio noro šiam žmogui pasakoti, kaip praėjo diena, kokių buvo problemų ir pasiekimų. Ir parterio patarimų jūs jau nebeklausiate.

Su kitais žmonėmis jums daug įdomiau nei su antra puse. Įdomiau su bet kuo – su laiptinės kaimynais, su draugėmis, draugais, net su tėčiu žymiai įdomiau, nei su antra puse…

Neturite bendrų reikalų, tikslų ir pomėgių. Nevaikštote kartu į sporto salę, nesvajojate apie nuosavą namą su sodu, kartu nežiūrite filmų. Viskas atskirai, ir atrodo, kad taip ir turi būti, niekas nuo to nenukenčia.

Nebesiginčijate ir nesibarate. Kaip bebūtų keista – tai irgi artėjančio žlugimo ženklas. Psichologai teigia, kad kivirčai gali tapti puikiu būdu surasti iškilusių problemų sprendimą. Be to, tai dar ir emocijos. Audringa reakcija patvirtina, kad jums ta tema išties labai rūpi. O štai visiškas štilis ir abejingumas yra akivaizdus žlugimo ženklas.

Ieškote palaikymo socialiniuose tinkluose, daug laiko skiriate virtualiam bendravimui, labai noriai atsakote į virtualių pažįstamų „mirktelėjimus”. Skundžiatės savo draugams/draugėms internete dėl savo vyro/žmonos arba dėl savo apgailėtino gyvenimo, sekso stokos ir vienatvės.

Dar vienas neakivaizdus, ne iš karto pastebimas kracho požymis – jūsų noras išlaikyti idealios santuokos įvaizdį. Puokščių, dviejų porų kojų ir dovanų nuotraukos Instagrame, įrašai apie tai, kokią stiprią šeimą turite ir kokia nuostabi jūsų antroji pusė – jūs tarsi bandote įtikinti kitus ir pačius save, kad tai realu. „Laimė myli tylą” – sako išmintingas posakis. Realiai laimingos poros nerėkauja apie savo laimę visose sankryžose.

Nuolat lyginate savo šeimą su kitomis, antrą pusę – su draugių/draugų antrosiomis pusėmis. Ir jūsų neapleidžia jausmas, kad visiems kitiems sekasi geriau nei jums. Jūs kankinatės nuo minčių apie tai, kaip viskas būtų nuostabu, jei atsakytumėte į kokio nors klasės draugo jums siunčiamus nedviprasmiškus signalus. Tada, mokykloje, jis buvo spuoguotas paauglys, o dabar – sėkmingas verslininkas. Tas pats ir su vyrišku variantu.

Pradėjote flirtuoti su kitais/kitomis, prisiminėte buvusiu, o sąžinė dėl to visiškai nesiruošia jūsų graužti. O buvusieji/buvusios atrodo tokie gražūs! Jau pamiršote, kokie jie buvo nepakenčiami ir pasibjaurėtini prieš tam tikrą laiką. Ir jūs dar kartą patvirtinate savo mintis apie savo neteisingą pasirinkimą.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *