Absurdiški šiuolaikinių moterų reikalavimai

Moterys visada kelia reikalavimus vyrams. Nutariau pasidalinti savo nuomone šiuo klausimu. Juk šiuolaikinės moterys taip pat turi reikalavimų. Yra adekvačių, o yra visiškai absurdiškų. Akivaizdu, kad tai pasakytina ne apie absoliučiai visas moteris, tačiau tokie reikalavimai egzistuoja.

Pirmas reikalavimas: „Noriu stipraus ir rūpestingo. Kad galėtų apginti gatvėje, būtų stiprus, o namuose švelnus ir rūpestingas.” Manau, tai vienas iš juokingiausių ir kvailiausių reikalavimų. Toks jausmas, kad šito norinčios moterys tiesiog ėmė ir susilipdė sau kažkokį fantastinį vyro įvaizdį iš pasakų ar nežabotų mergiškų svajų. Ar matėte bent vieną tokį žmogų savo gyvenime? Aš nemačiau ir esu įsitikinęs, kad tai yra priešingi, vienas kitą paneigiantys dalykai.

Netgi filmų herojų tokių nebūna. Juk, kaip taisyklė, jeigu jis stiprus, vadinasi, turi bėdų namuose. Ir rūpestingumą jis rodo per jėgą, pinigus ir pan., bet tik ne per švelnumą. Tai du skirtingi žmonės, todėl absurdiška reikalauti iš pardavėjo mažo, tačiau didelio automobilio. Taip nebūna. Yra arba mažas, arba didelis.

Be to, absurdišku reikalavimu laikau, kai moteris reikalauja buto ir mašinos. Čia yra du momentai. Ji visada nori, kad tai būtų geras butas ir brangus automobilis. Antras punktas – jai absoliučiai nesvarbu kiek vyrui metų. Jam vis dar gali būti dvidešimt penkeri arba ką tik sukako trisdešimt. O moteris nori visko, iškart ir paties geriausio.

Kaip apskritai jaunystėje sąžiningai užsidirbti pinigų butui ir automobiliui? Be paskolų ar būsto kredito. Pavienių atvejų, žinoma, pasitaiko. Tačiau šis reikalavimas yra paplitęs kur kas plačiau, nei galima pagalvoti. Bent jau mano patirtis apie tai byloja.

Kitas tokio pobūdžio reikalavimas – moteris norėtų vyro be psichologinių problemų. Sakysite, kad tai normalus reikalavimas, visi tokių nori. Dabar paaiškinsiu, kodėl tai kelia juoką. Esmė ta, kad idealių žmonių be problemų nebūna. Vieni dėl ko nors nerimauja, kiti pernelyg pasitiki savimi, treti prisirišę prie savo tėvų.

Problemų daug, niekad nesutikau žmogaus be problemų. Ir pasirodo, kad pati moteris turi problemų, bet ieško, kas jų neturi. Šiuolaikiniame pasaulyje tai išties populiarus reikalavimas. Tik, deja, ne visos moterys turi noro ar sugebėjmų išsiaiškinti šį klausimą, prieš pradėdamos to reikalauti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *