Amžina tema – vyrų ir moterų skirtumai…

Vyrai laiko save protingai ir blaiviai mąstančiais, moteris jie vadina nesuprantamomis būtybėmis, kurios neturi jokios logikos, bet užtat yra iki kraštų perpildytos emocijomis.

Periodiškai moterys užgriūva vyrą ištisu pliūpsniu pretenzijų: „Tu manęs nemyli, aš tau nulio vietoje, tu manimi naudojiesi, man trūksta sekso, man trūksta dėmesio, kodėl tu toks kelmas?” Ir taip toliau ta pačia dvasia. Paskui praeina šiek tiek laiko ir audra nurimsta, įsiviešpatauja taika ir ramybė. Iki sekančio karto.

Kodėl taip vyksta?

Pamėginkime logiškai panagrinėti faktorius, įtakojančius moters nuotaikas, jos pasaulio suvokimą ir manierą elgtis santykiuose.

Pirma. Neuro-endokrininė sistema. Paprasčiau tariant, moteriško ciklo fazės. Labai stiprus hormoninis fonas. PMS fenomenas irgi visiškai realus dalykas. Kaip reikėtų į visa tai reaguoti? Kaip į gamtos reiškinį, kaip į stichiją.

Antra. Nesugebėjimas paprašyti tiesiai šviesiai. Dažniausiai moterys griebiasi labai keistų prašymo formų – per kaltinimus ir manipuliacijas. Pavyzdys: „O štai kaimynės vyras nupirko jai gražią suknelę”. Frazės tikslas – prašymas nupirkti suknelę, o vyras pasijunta prastesniu už kaimynės vyrą, dėl to užpyksta ir dabar jau tiksliai nieko nenupirks.

Trečia. Tėvų meilės deficitas vaikystėje. Rezultatas: moteris pastoviai jaučia meilės trūkumą ir reikalauja nesibaigiančių meilės įrodymų. Ji netiki, kad vyras ją myli ir periodiškai kelia isterijas, kad gautų meilės įrodymų.

Ketvirta. Nemeilė sau ir savo kūnui. Pasekmės: moteris gėdijasi savęs sekso metu, dėl ko negali atsipalaiduoti. Rezultatas: abu nepatenkinti.

Penkta. Asocijuoja seksą su kažkuo labai gėdingu, purvinu, amoraliu. Galbūt taip ją užprogramavo tėvai. Rezultatas: moteris pati sau pasąmoningai neleidžia atsipalaiduoti ir dėl to santykiais nepatenkinti abu.

Šešta. Moteris užaugo šeimoje, kur buvo nepriimta rodyti meilės vienas kitam. Dėl to ji nežino kaip tai daroma suaugusio gyvenimo formatu ir pradeda vaidinti arba mamos, arba mažos mergaitės vaidmenį. Ir viena, ir kita vyrus erzina.

Ką gi vyrui daryti su visu šituo „gėriu”?

Išmokti reikšti savo meilę emocijų forma. Įsitikinimas, kad vyras negali demonstruoti jausmų, kitaip jis – silpnas, slopina norą rodyti jausmus savo moteriai. Tai labai stipriai nuskurdina santykius ir provokuoja moterį jėga „išmušti” iš vyro jai reikalingas emocijas.

Moteriai svarbu:

Jaustis geidžiama. Dėl to grožėkitės ir žavėkitės ja, kuo dažniau kalbėkite apie jos grožį, tada ji atsipalaiduos, nusiramins ir netgi sekso metu bus ne tokia susikausčiusi.

Jaustis saugia. Dėl to demonstruokite savo rūpinimąsi tiek žodžiais, tiek darbais. Nupirkite jai kokį nors elementarų daiktą (kremą rankoms, šokoladuką – viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir piniginės storio), palydėkite ją pas gydytoją, apkabinkite, kai jai liūdna, atneškite vaistų, kai susirgo. Maždaug toks principas.

Išvada: taip – ir vyrai, ir moterys turi savo vidinių problemų. Taip, visos šios problemos perkeliamos į santykius. Tačiau turėkite galvoje: kantrybė, sveikas protas, emocinė šiluma pavers vyro ir moters sąjungą puikia dirbtuve, kurioje jie galės meistriškai vienas kitą keisti į gerąją pusę.

.Naujienos iš interneto

One thought on “Amžina tema – vyrų ir moterų skirtumai…”

  1. Tai kad kartais vyras užauga tokioje šeimoje, kur tėvams buvo nepriimtina rodyti savo jausmus viens kitam. Tokių būdų moteris jaučiasi labai vieniša netgi būdama kartu su vyrų..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *