Apie moterišką drovumą

Mūsų senelės dar prieš kokių 50 metų droviai aptarinėjo, ar galima per pirmą pasimatymą laikytis už rankų. Mūsų mamos svarstė klausimą – kiek tai nepadoru, jei pasibučiuoji per pirmą pasimatymą. Mūsų amžininkes jaudina kita dilema – duoti ar neduoti per pirmą pasimatymą.

Daug nepostringaudamas iškart pasakysiu, mielas skaitytojau, kad moteris, pasirengusi įropoti į tavo lovą (ar duoti patvoryje, lifte, garaže) jau pirmą pažinties dieną, ilgalaikiams šeimyniniams santykiams vienareikšmiškai netinka.

Pirma – toks skubus artumo troškimas akivaizdžiai byloja, kad dama jau seniai nebe nekalta. Žinoma, anaiptol ne kiekvienam svarbus nekaltumo faktorius renkantis gyvenimo draugę, dėl to pereisime prie kito gelžbetoninio argumento. Jei moteris pasirengusi permiegoti su tavim jau po kelių valandų pažinties, anksčiau ar vėliau ateis laikas, kai ji bus pasirengusi lygiai taip pat skubiai padaryti tą patį su kuo nors kitu.

Pati grubiausia klaida šioje situacijoje – vyro mėginimas pateisinti prieinamumą savo paties išskirtinėmis savybėmis, atseit, aš jai baisiai patikau ir mergaitė neatsilaikė. Su visa pagarba jūsų asmenybei, gerbiamas skaitytojau, tu, visgi, esi ne Bredas Pitas, vadinasi, visada atsiras patrauklesnis ir aukštesnio rango vyriškis, kuris pervers ją plieniniu žvilgsniu, apsvaigins žemu vyrišku balsu ar tiesiog pasipuikuos raudonu ferariu. Atsekti tokius žaibiškus kontaktus labai sudėtinga, tavo draugė gali išeiti į vakarinius anglų kalbos kursus ar tiesiog į kavinę su draugėmis, o sugrįš pripumpuota svetimos genetinės medžiagos. Vienas mano pažįstamas taksistas pasakojo, kad kartą ar du per mėnesį būtinai pasitaiko keleivė, kuri daro nedviprasmiškas užuominas greitam susiporavimui, tokiais atvejais procesas pažintis-seksas-viso gero užima ne daugiau kaip valandą.

Noriu priminti, kad moteris, pripratusi keisti lytinius partnerius tarsi kojines ar kelnaites, žvelgia į tuos partnerius atitinkamai – nusibodo vienas, pakeisiu kitu. Žvelgti į vyrą kaip į vienintelį ir nepakartojimą tokia moteris jau nesugeba psichologiškai, jai tai tas pats, kas visą gyvenimą nešioti tą patį sijoną, kai turi jų visą spintą. Visi šie faktai ir loginiai išmąstymai byloja viena – moteris, kuri tapo prieinama jau per pirmas pažinties paras, jokiomis aplinkybėmis netinka kurti šeimai. Savo ruožtu, tai nereiškia, kad dama, užsiėmusi seksu per antrą, trečią ar net dvidešimtą pasimatymą, šeimai tinka – absoliučiai ne. Priėjimo prie moters kūno greitį galima drąsiai naudoti kaip filtrą, skirtą atsijoti netinkamas kandidatūras, tačiau jokiu būdu negalima pasikliauti juo kaip vieninteliu rodikliu.

Visa tai, kas čia pasakyta, jokiu būdu neleidžia nurašyti aistringų ir atsipalaidavusių moteriškių kaip vienkartinių ar daugkartinių lytinių partnerių. Čia situacija kaip tik atvirkščia – patirti malonumą ir prisikaupti patirties geriausia būtent su tokiomis moterimis, jas lengva kaitalioti ir negaila mesti. Svarbiausia – nežiūrėti į santykius su jomis rimtai, nekurti jokių ateities planų, kadangi naujas „mylimasis” pas tokią aistringą būtybę gali atsirasti bet kuriuo momentu.

Ir pabaigai turiu pripažinti, kad išimčių, be abejo, pasitaiko. Negalima atmesti, kad gyvena ar gyveno moteris, galbūt netgi ne viena, kuri po savo pirmojo sekso per savo pirmą pasimatymą sukūrė tvirtą šeimą, pagimdė vaikų ir mirė su savo pirmuoju ir vieninteliu tą pačią dieną. Tačiau pasikliauti tokiomis išimtimis – tas pats, kas rimtai planuoti tapti prezidentu ar kosmonautu.

Gyvenk realiame pasaulyje, skaitytojau, atsižvelk į svetimą patirtį ir analizuok tikimybes. Tada galbūt nebus taip kankinančiai skaudu dėl tuščiai iššvaistytų metų.

.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *